Reklama
Reklama

Komentarze

10
P
panikracy111 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

I bardzo dobrze !

0

Zglos komentarz

M
michau_n 😏 Szyderca
11 lat temu

ciekawe co koleś wyjaśnia, że tak było od nowości :D

0

Zglos komentarz

B
BB55 👑 Bóg Wiochy
11 lat temu

Karać, karać i jeszcze raz karać.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Na miano wandala to trzeba zasłużyć. To są dziecięce wybryki. Też takie za dzieciaka sie robiło.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
11 lat temu

Nie ma się czym chwalić, różowy penisie.

0

Zglos komentarz

P
paula_red 😏 Szyderca
11 lat temu

To co wg ciebie trzeba zrobić żeby zostać wandalem? W powietrze wysadzić?Może kiedyś czegoś się dorobisz,życzę ci takich dziecięcych wybryków np.na karoserii albo świeżo odmalowanej elewacji.

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
11 lat temu

Niech g**je zapłacą za szkody. Może być poprzez prace społeczne.

0

Zglos komentarz

V
volt254 🌾 Wieśniak
11 lat temu

ktos wyciskal siodme poty by ludzie mogli korzystac z takich obiektow...a tu przyjdzie dwoch de**li i zniczy mienie publiczne...za kare powinni odmalowac caly obiekt z wlasnych pieniedzy

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Hihi, jak ich złapali to pewnie tekst szedł "no, ale panie władzo ja tylko taki malutki napisik zrobiłem", a gdyby spotkał znajomków spod bloku to "taaaaaki napis wyje*ałem na pół ściany, czaicie?!". Powinni kupić farbę i malować całość, c**le.

0

Zglos komentarz

P
plomien1234 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nigdy nie skumam dlaczego zasłania się twarze bandytów.

0

Zglos komentarz

W
wk72 🌾 Wieśniak
11 lat temu

A nie lepiej najpierw wychować?.

0

Zglos komentarz

H
hektor1983 🌾 Wieśniak
11 lat temu

no i jakoś straż miejska się do czegoś przydaje :)

0

Zglos komentarz

Reklama