Reklama
Reklama

Komentarze

6
P
pironet12 🌾 Wieśniak
11 lat temu

pojechał bez szyby?nie wiało mu?

0

Zglos komentarz

M
MrKronos217 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Po co zostawił szybe?

0

Zglos komentarz

Z
zlosliwy_szyderca 🌾 Wieśniak
11 lat temu

KWA to stan umysłu...

0

Zglos komentarz

M
makosa24 🌾 Wieśniak
11 lat temu

KWA K , KACZYNSKI CZY DONALD ? OTO JEST PYTANIE

0

Zglos komentarz

M
mati8606 💩 JP 100%
11 lat temu

JPII się wstydzi :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Dlaczego akurat JPII? Co on ma wspólnego z szybą

0

Zglos komentarz

R
rav2323 😏 Szyderca
11 lat temu

KWA ma wspólne :P

0

Zglos komentarz

A
Adamus_Papus 🌾 Wieśniak
11 lat temu

No to biedaki wezmom i wstawjom okno w swojih szałasah

0

Zglos komentarz

S
saderwa 🌾 Wieśniak
11 lat temu

ty biedaku pierwszy polecisz po tą szybe

0

Zglos komentarz

Reklama