Reklama
Reklama

Komentarze

5
D
darekw6 🌾 Wieśniak
11 lat temu

To PKP wymyslilo. Jesli pasazerowie zasna to nie zauwaza ze pociag ma opoznienie

0

Zglos komentarz

Z
zbikot37 🌾 Wieśniak
11 lat temu

WIFI łapie :)

0

Zglos komentarz

V
vonSupremo 😏 Szyderca
11 lat temu

żadna wiocha, dłuższa podróż może powodować że szukasz różnych pozycji żeby było wygodnie. im jest się wyższym tym większy problem w podróży

0

Zglos komentarz

O
O105N 😏 Szyderca
11 lat temu

Takie są nie wygodne wagony autobusowe ciasne :( :( niedość że siedzenia są zrobone dla niskich i szczupłych a wiekszy już nie ma jak sie zmieśćić :P

0

Zglos komentarz

O
O105N 😏 Szyderca
11 lat temu

Fajne skarpy :D :D i ja nie cierpie tych wagonów są okropne i jedziesz jak w autobusie :(

0

Zglos komentarz

Reklama