Reklama
Reklama

Komentarze

3
J
jw12 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

eeee .. nikt już nie nagrywa u sowy :)?

0

Zglos komentarz

M
michau_n 😏 Szyderca
11 lat temu

jakim cudem dopiero po roku zamykają ten przyczółek KGB, aaaa już wiem bo za pierwszym razem nie udało się obalić rządu, teraz już można zamykać, operacja wykonana

0

Zglos komentarz

S
stary.kocur 🎖️ Snajper
11 lat temu

To, że polityczne g*wno wyciekło to dobrze, ale chcielibyście zaprosić na kolację inwestora i omawiać z nim jakieś strategiczne plany rozwoju w tajemnicy przed konkurencją, a tu jakieś mendy was nagrywają a potem sprzedają temu kto da więcej? Za takie ceny jak u Sowy, oczekiwałbym doskonałej kuchni,...

To, że polityczne g*wno wyciekło to dobrze, ale chcielibyście zaprosić na kolację inwestora i omawiać z nim jakieś strategiczne plany rozwoju w tajemnicy przed konkurencją, a tu jakieś mendy was nagrywają a potem sprzedają temu kto da więcej? Za takie ceny jak u Sowy, oczekiwałbym doskonałej kuchni, kulturalnej obsługi i DYSKRECJI!

0

Zglos komentarz

Reklama