Reklama
Reklama

Komentarze

1
P
poczta-wiocha 🌾 Wieśniak
11 lat temu

pomijając kwestię rydzyka - kobieta ma niestety pełną rację. Polski ze względu na to, że jest w obcych rękach, już nie ma.

0

Zglos komentarz

Reklama