Reklama
Source: YouTube

Babka zamówiła kontener na śm***i wraz z wywozem...

przez p4r4b0l3k — 11 lat temu
16

Zglos post

Reklama

Komentarze

15
N
NiggerKiller 🌾 Wieśniak
11 lat temu

No to babcia się troszkę nauczy :) jestem zdania, że chamstwo należy leczyć chamstwem ;) Ja mam w robocie taka 'babke' z drugiej zmiany, która podpierdala na każdym kroku mimo że sama siedzi przed srajfonem po 10h/14 godzinny dzień pracy.

0

Zglos komentarz

K
kirer2 🏹 Łowca
11 lat temu

no i prawidlowo, go**ojadow sie traktuje tak nie inaczej

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Prawidlowa reakcja, dodatkowo powinni wystawic jej rachunek za udostepnienie kontenera a potem wyegzekwowac zaplate kazdym, mozliwym sposobem.

0

Zglos komentarz

S
salonexpert1 😏 Szyderca
11 lat temu

i bardzo dobrze brawo dla tych panów fail dla babki

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
11 lat temu

Chamstwo trzeba zwalczać wszystkimi dostępnymi metodami.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Szkoda, że nie ma na filmiku jeszcze jej reakcji, pewnie epicka ;)

0

Zglos komentarz

F
faille 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Zamawia usługę i nie chce zapłacić ??? Zrobiłbym tak samo jak on i wyegzekwował zapłatę za udostępnienie kontenera,za amortyzację auta, za dojazd do niej oraz powrót do firmy i za czas pracy ludzi

0

Zglos komentarz

Z
Zubkownik 🏹 Łowca
11 lat temu

brawo

0

Zglos komentarz

Z
Zubkownik 🏹 Łowca
11 lat temu

brawo

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Przeciez za te kontenery (tzw skip) placi sie z gory, wiec powod jest raczej inny

0

Zglos komentarz

M
MrBrooks 😏 Szyderca
11 lat temu

Dokładnie,jak zamówiłem od razu musiałem zapłacić,zwłaszcza w uk.

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Prawidłowo, koleś nie chciał wypłacić kiedyś pieniędzy koledze za szklarnie, zaczął po kolei bić szyby, facet groził że zadzwoni po policję, to powiedział że do przyjazdu zdąży wybić wszystkie, kasę wypłacił od ręki.

0

Zglos komentarz

D
11 lat temu

Jaki klient, taka obsługa.

0

Zglos komentarz

M
Miszczy 🌾 Wieśniak
11 lat temu

jaka wiocha? pełna profeska :)

0

Zglos komentarz

M
mosso 🌾 Wieśniak
11 lat temu

1:37 "weź stań"? czyżby nasi?

0

Zglos komentarz

D
Dunger1 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Bardzo dobrze zrobili.myślała że pracownik fizyczny to można go zrobić w h..a? Ależ nie nie można

0

Zglos komentarz

Reklama