Reklama
Reklama

Komentarze

9
[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

w następnym roku będzie nominowany do więzień roku

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Przyzwoitosc bydloszewskiego:chama ktory obrazal Polakow:jaki patron tacy nagrodzeni..Tfu judeofilska,klamliwa szmata ta gw ,taka jak sam szechter....

0

Zglos komentarz

S
seveneleven 😏 Szyderca
11 lat temu

"przekładał umiar..." czytaj nie robił nic, "łączył Polaków" czytaj łączył kolesi partyjnych i niekiedy łączył się "w bulu" z innymi

0

Zglos komentarz

M
marcinko83 🏹 Łowca
11 lat temu

Komoruwski nadaję się robić za pastucha na wsi ,jego jedyną zaletą jest wierność i poddańczość różnym grupom interesów , które potrzebują takiej miernoty ,żeby nim sterować

0

Zglos komentarz

M
marcinko83 🏹 Łowca
11 lat temu

Bul ma twarz downa ,czy tego nie widać?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Rozliczyć te gadziny Wałęsa pseudo BOLEK za zdradę Polski przy okrągłym stole!!! Kwaśniewskiego pseudo PIJUS za więzienia CIA!!! Komorowskiego pseudo BUC za WSI i inne zbrodnie przeciwko NARODOWI POLSKIEMU w tym pracę do 67 roku życia!!! Jestem ciekawy czy jakby zapierdalał przy łopacie to by doczek...

Rozliczyć te gadziny Wałęsa pseudo BOLEK za zdradę Polski przy okrągłym stole!!! Kwaśniewskiego pseudo PIJUS za więzienia CIA!!! Komorowskiego pseudo BUC za WSI i inne zbrodnie przeciwko NARODOWI POLSKIEMU w tym pracę do 67 roku życia!!! Jestem ciekawy czy jakby zapierdalał przy łopacie to by doczekał emerytury pasożyt co pół życia z POLSKIEGO NARODU żłopał krew!!! Mam tylko nadzieję że Duda do nich nie dołączy? Choć szczerze w to wątpię!!!

0

Zglos komentarz

K
klexxxx 🏹 Łowca
11 lat temu

Komorowski Michnikowi medal, Michnik Komorowskiemu tytuł. Towarzystwo wzajemnej adoracji które się nagradza.

0

Zglos komentarz

K
k4dk4d 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ciekawe komu w przyszłym roku Michnik taką nagrodę da... A wróć, przecież po zmianie władzy jak się skończą zlecenia i pieniądze od państwa to ta gazeta przestanie istnieć. Kto to w ogóle czyta?

0

Zglos komentarz

K
krzychoo33 🏹 Łowca
10 lat temu

Jakie media, taki czlowiek roku. "GPC" pewnie przyznaloby ten tytul Kaczynskiemu.

0

Zglos komentarz

Reklama