Reklama
Reklama

Komentarze

7
[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Autor miał ciężkie dzieciństwo, wspomnienia wracają i wszystko mu się kojarzy z "armatą" wujka.

0

Zglos komentarz

D
dywizjon33 Czysta Moc
11 lat temu

Autor miał piękne dzieciństwo Czego nie można powiedzieć o twoim rexie :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Przeloguj się Michałku;)

0

Zglos komentarz

M
michal.strogow 🌾 Wieśniak
11 lat temu

marcinek ,chyba ci coś na łepek padło

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Szybki jesteś niedorozwoju;]

0

Zglos komentarz

M
michal.strogow 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Szybko to wypadłeś mamusi z wózka,cieciu malinowy

0

Zglos komentarz

D
dywizjon33 Czysta Moc
11 lat temu

To nie marcinek to ta durna rexica :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

A może "jak żaba z pomidorów"?;]

0

Zglos komentarz

M
michal.strogow 🌾 Wieśniak
11 lat temu

To i tak jeden i drugi to przypał

0

Zglos komentarz

D
dywizjon33 Czysta Moc
11 lat temu

By nie dotyczy to by tak szybciutko odpowiedzi nie było :p Patologia Ament :)

0

Zglos komentarz

D
dywizjon33 Czysta Moc
11 lat temu

By nie dotyczyło to by tak szybciutko odpowiedzi nie było;PATOLOGIA :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Popisz sam ze sobą a ja się pośmieje:D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Ps. tłumacz swoje wypowiedzi na polski;]

0

Zglos komentarz

M
michal.strogow 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Tępy jesteś,mamuśka do szkoły nie posyłała ? Tylko pod sklepik na żebry na winko ?

0

Zglos komentarz

D
dywizjon33 Czysta Moc
11 lat temu

Już tyle bezmózgowców spotkałem na tym portalu ale rexica i twoje koleżanki jesteście odporne najbardziej wiedzę :)Nie dotyczy się pająka oczywiście :):)

0

Zglos komentarz

M
Menel_z_Pragi 🌾 Wieśniak
11 lat temu

dywizjonku juz ci od tego dyndusia mozg calkiem zlasowalo bo sam ze soba gadasz ale ty masz zywot smutny ja to bym sie na twoim miejscu dawno powiesil jak chcesz to sznur ci zrobie bo widze ze nawet to cie przerasta ale i tak cie lubie bo lysy wujek cie lubi a jegi lubie bo fajnie obciaga jak to mow...

dywizjonku juz ci od tego dyndusia mozg calkiem zlasowalo bo sam ze soba gadasz ale ty masz zywot smutny ja to bym sie na twoim miejscu dawno powiesil jak chcesz to sznur ci zrobie bo widze ze nawet to cie przerasta ale i tak cie lubie bo lysy wujek cie lubi a jegi lubie bo fajnie obciaga jak to mowia wilk syty a owca wydupcona hahahahahyahahah

0

Zglos komentarz

A
amelka21 🏹 Łowca
10 lat temu

Jak nie masz na sznurek to ci kupie biedaku

0

Zglos komentarz

A
amelka21 🏹 Łowca
10 lat temu

To nie jest jedna osoba.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Półgłówek, jak nazwa wskazuje, to pół osoby

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Dywizjon uwielbia ten statek. Zawsze staje z przodu i wypina tyłek. Czeka aż armata wystrzeli.

0

Zglos komentarz

T
Tofierek 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Ch**owy ten statek XD

0

Zglos komentarz

B
BlackHare 😏 Szyderca
10 lat temu

Kto myśli ch**em, temu się wszystko z Ch**em kojarzy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Prziedroliłbym wypłatę na tym statku, d**a w kawałkach

0

Zglos komentarz

S
Samiebami 💩 JP 100%
10 lat temu

sh.st/zA2nq Statek dla niej chyba

0

Zglos komentarz

S
Samiebami 💩 JP 100%
10 lat temu

sh.st/zA2nq Statek dla niej chyba

0

Zglos komentarz

Reklama