Podobne posty
Komentarze
6Jak zwykle adwokat namówił do wpłacenia dobrowolnego poddania się karze adwokat sędzia i prokurator maja sprawę z kapelusza a siedzieć idzie klient mecenasa. Polska adwokatura stacza się na dno dna bo dno osiągnęła już dawno w sprawach karnych zwykłych ludzi olewaja sprawy jak się da.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy dobrze rozumiem. Przestępca po odbyciu kary wrócił do domu i pierwsze co zrobił to zaczął kraść prąd ? Nawet pomijając fakt ze kradnąc w ten sposób powodował ryzyko pożaru to jeśli ktoś zaraz po wyjściu z więzienia od razu zaczyna kraść to chyba nikogo nie dziwi ze do tego więzienia wraca ?
Czy dobrze rozumiem. Przestępca po odbyciu kary wrócił do domu i pierwsze co zrobił to zaczął kraść prąd ? Nawet pomijając fakt ze kradnąc w ten sposób powodował ryzyko pożaru to jeśli ktoś zaraz po wyjściu z więzienia od razu zaczyna kraść to chyba nikogo nie dziwi ze do tego więzienia wraca ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No wlasnie chyba tak. Nie zdziwilbym sie, jakby redaktor "zapomnial" dodac, ze facet siedzial za kradziez pradu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ile dostał Bierecki za podprowadzenie kilkudziesięciu milionów?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
czyli jednak kradl, to o co chodzi? co z tego, ze 70 gr, zlotowka czy 2zl, jak sie bedzie na to przymykac oko to kazdy bedzie sobie mogl wejsc do sklepu za..ebac cos malego i do widzenia
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dostał adekwatną. Za kradzież energii elektrycznej Kodeks Karny przewiduje katę od 3 mc-y do 5 lat. Gość dostał 3 miesiące czyli najniższą kare.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ZLODZIEJE Z PO KRADNA MILIONY a prostych ludzi sie szarpie.WON bandziory ! Kopaczowa z bulem gajowym i jego locha do lasu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
i nam końcu zawsze pojawi się bodan który sprowadzi dyskusję do poziomu szamba. PS jakby ci przyszła ochota coś napisać to postaraj się raz a konkretnie a nie bełkotać co pięć minut bo nie mam czasu na te twoje umysłowe zatwardzenia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dura lex, sed lex - twarde prawo, ale prawo, szkoda tylko, że nie dotyczy tych złodziei i kłamców z Wiejskiej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane