Reklama
Reklama

Komentarze

23
D
diamentowamaska 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

bezwarunkowo ...zamknąć nienażartą świnię do więzienia, pół litra wody i 250 gram chleba dziennie , dożywotnio.....

0

Zglos komentarz

M
maciejos78 😏 Szyderca
10 lat temu

Wójt z PSL dodajmy...

0

Zglos komentarz

K
karol26160 🌾 Wieśniak
10 lat temu

w Gąsawie woj kuj-pom

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

kradł bo sam jest biedakiem,żle to ująłem,biedacy nie kradną!

0

Zglos komentarz

V
VanDeer 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Nie kradł tylko zabieral darmozjadom. Bo ci ludzie co to dostają, sa w kwiecie wieku, zdolni do pracy. Ale oczywiscie nigdzie nie pracują i nie stac ich na jedzenie. Jasno z tego wynika ze robił to dla ich dobra, bo taki jeden z drugim zamiast pic to pójda pracowac ;)

0

Zglos komentarz

M
Marmur87 🎖️ Snajper
10 lat temu

Może jakieś szczegóły? Jakiej gminy, co za wójt itp. a nie tylko fotka bułek do hamburgerów...

0

Zglos komentarz

I
irewald 🌾 Wieśniak
10 lat temu

nie wazne co byle ukrasc

0

Zglos komentarz

F
freak4life 😏 Szyderca
10 lat temu

Kradzione nie tuczy,panie wójcie?

0

Zglos komentarz

S
StachTraktorzysta 🎖️ Snajper
10 lat temu

Teraz to pocałujta w d**e wujta.

0

Zglos komentarz

S
szczupolot 🌾 Wieśniak
10 lat temu

jak ktoś napisze że ci przy władzy nie kradną TO dopiero się ZDZIWIĘ.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Bardzo dobże robił,biedacy nieh trawe jedzon i ljsicje z dżef

0

Zglos komentarz

D
darek1708 🌾 Wieśniak
10 lat temu

kapitan zbok ale ty masz zryty beret

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Ty chyba bijedakjem jesteś

0

Zglos komentarz

M
mmcs 🎖️ Snajper
10 lat temu

czytalem o tym , wojt byl z psl-u :))

0

Zglos komentarz

O
OrianeCross 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Św***om przy korycie ciągle mało. Znając życie i tak się z tego wywiną. Witamy w Polsce ~

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
10 lat temu

carytas wspomagał ? chyba z ubogimi sie dzielił ?

0

Zglos komentarz

M
matrixy 💩 JP 100%
10 lat temu

CALY RZAD KRADNIE TO NA NIZSZYCH STOLKACH MA BYC INNACZEJ PRZECIESZ TO TO SAMO SC IERWO

0

Zglos komentarz

I
isoetes 🌾 Wieśniak
10 lat temu

A wójt może być czegoś innego niż gminy?

0

Zglos komentarz

L
Lisek85 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Gąsawa w kujawsko-pomorskim no ale wójt rządził tam ponad 25 lata nie wszystkie nie prawidłowości wyszły

0

Zglos komentarz

N
Nasi 😏 Szyderca
10 lat temu

widzicie nie ma się co pchać do polityki, głodowe pensję :D Nie wiem jak on może w lustro spojrzeć?

0

Zglos komentarz

B
10 lat temu

Złodziejski proceder w Polsce...i za granicą..to taka tradycja narodowa

0

Zglos komentarz

V
Veital 🏹 Łowca
10 lat temu

Taka kradzież w porównaniu do polityków i ludzi na najwyższych stanowiskach to pikuś. W dodatku nikt im nic nie zrobi i będą dalej kraść. I jeszcze na nich głosują.

0

Zglos komentarz

D
dzamall 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Żeby biednym zabierać chleb, to nie człowiek to śc****o nie nażarta św***a !!

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
10 lat temu

ODDAL SWIRNIETY NA TACUNIE ZA NIE ISTNIEJACE NIEBO TO TERAZ BIEDACZYNA GLODUJE !!. ZEBY NIE TO ZARCIE TO CHYBA NURKOWAL BY W SMIETNIKACH !!.

0

Zglos komentarz

H
hrabia69 🌟 Padawan
10 lat temu

ludzka pazerność nie zna granic, nawet biednego okradną żeby się wzbogacić nie nażarte hieny !!

0

Zglos komentarz

Reklama