Podobne posty
Komentarze
4Rozwiązać Straż Miejską, nieroby zamiast zająć się parkowaniem i babciami z pietruszką czepiają się biednych, skrzywdzonych przez życie ludzi, którzy chcieli być uprzejmi i wyświadczyć kobiecie przysługę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdyby nie byloby leniwych straznikow wiejskich ,którzy pracuja od poniedzialku do piatku do godziny 17tej i wszelakie interwencje po godzinach pracy są kierowane pod numer interwencji kryzysowych ,to zapewne wezwali by policję.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No o niestety tak u mnie jest ,chciaelm zeby zamietli jakiegos zula z chodnika ,bo szpecil krajobraz oraz powietrze ,po wykonaniu telefonu na strażaków wiejskich otrzymalem informacje ,ze straz wiejska pracuje od godz 10-17 w soboty i niedizlee juz nie i nalezy sie kontaktować pod numerem interwencj...
No o niestety tak u mnie jest ,chciaelm zeby zamietli jakiegos zula z chodnika ,bo szpecil krajobraz oraz powietrze ,po wykonaniu telefonu na strażaków wiejskich otrzymalem informacje ,ze straz wiejska pracuje od godz 10-17 w soboty i niedizlee juz nie i nalezy sie kontaktować pod numerem interwencji kryzysowych .. Totalne dno ,musiałem dzwonic na komende policji ,oczywiscie przyjeli zgłoszenie ,lodowka podjechała po niespełna 15 minutach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To jest istny rasizm i faszyzm człowiek już nie może być bezdomny lub pod wpływem alkoholu ? Stało się coś temu dziecku, kolejne lewackie siłowe troszczenie się o wszystko i tworzenie na siłę miejsc pracy dla id**tek po psychologii/socjologii
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy nikt nikomu nie zabrania bycia bezdomnym ,lecz pietnujemy zachowanie opiekunki ,czy pseudo opiekunki ,która zostawia nie swoje dziecko pod opieką obcego mężczyzny i to pod wpływem alkoholu.Czy ty bys tak zostawił dziecko ,naraził na utratę zdrowia ,lub zycia ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mam nadzieję, ze rodzice dziecka pozwą opiekunkę. Naraziła dziecko id****a.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rodzice powinni rozgłosic w prasie w internecie ,co to za osoba i nagłosnic ,by zaden inny rodzic nie skorzystał z jej ,,opiekuństwa"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety w tym zyebanym systemie najwiecej klopotow pewnie beda mieli rodzice...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane