Reklama
Reklama

Komentarze

1
A
Anonim
10 lat temu

proponuję spać na gałęzi, jeść robactwo i korzonki ipodcierać się palcem, będzie naturalnie...

0

Zglos komentarz

O
Orkszaman 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Nie możesz spać na gałęzi, bo jeszcze ją złamiesz, a co Bóg stworzył człowiek niech nie poprawia

0

Zglos komentarz

Reklama