Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

z osmiorniczek kiedys narodzila sie Osmiornica/ale to bylo dawno/

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
10 lat temu

Ty jesteś naćpany czy pijany?

0

Zglos komentarz

K
kijwmrowisko 🌾 Wieśniak
10 lat temu

tylko nie wyspany , figlował z proboszczem

0

Zglos komentarz

P
polkowski 🌾 Wieśniak
10 lat temu

jurek1102 zbłaźniłeś się . Teraz już wiesz jaki jest poziom twej wiedzy i kojarzenia? :)

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

jurek 1102.Cygarka od Fidela nie dusza?

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

jurek 1102.POCZYTAJ TROCHE o Lodzkiej OSMIORNICY,znajomosciach Drzewieckiego z PO/restauracja Wiedenska/,to bedziesz wtedy pisal o nacpaniach/glodnemu chleb na mysli/BRAK CI DUZO WIEDZYT stad taka opcja...

0

Zglos komentarz

Reklama