Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
stary.kocur 🎖️ Snajper
10 lat temu

Staram się jak mogę;)

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

DAWAJCIE NA CARITAS!/nie na owsika!!!/

0

Zglos komentarz

B
bajubaju 🌾 Wieśniak
10 lat temu

A najlepiej to dawajcie księdzu! Rączką, buzią, jak tylko chce.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
10 lat temu

bodan wczoraj na klubie wstawiłem wstawkę jak to Caritas ukradł 13 milionów przeznaczone na niepełnosprawnych. Ja jednak wolę na Owsiaka. Widzę chociaż efekty mej darowizny.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
10 lat temu

Proponuję w swoich dokumentach nosić karteczkę z napisem "NIE CHCĘ BYĆ LECZONY SPRZĘTEM ZAKUPIONYM PRZEZ TĄ ZŁODZIEJSKĄ ORGANIZACJĘ OWSIAKA"...to wtedy przyjdzie do was tylko ksiądz z namaszczeniem

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
10 lat temu

bodan/gajcy bardziej wierzy w modlitwę niz medycyne.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
10 lat temu

Ja nie mam nic przeciwko jakby wszyscy katolicy w myśl "Taka Wola Boska" nie chodzili się leczyć do lekarzy tylko modlili o zdrowie do swojego boga...ale by były wtedy pustki po szpitalach i przychodniach

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
10 lat temu

Nagle by się okazało że w PL nima katolików :)

0

Zglos komentarz

K
KIKI1010 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Ty naprawde nie czujesz jak puścisz bąka.Tak śmierdzi twój zakamany kosciół.!!!!

0

Zglos komentarz

B
bigszu99 🎖️ Snajper
10 lat temu

Zbieram kasę na c**lowsko-ateistyczną mięndzynarodówkę - my wam powiemy jak żyć, jak się bawić przez całe życie z piórkiem w 'tunelu', jak zapomnieć o tysiącletniej historii Polski i jak to dwóch 'normalnych' facetów, będąc kolorowym małżeństwem, może mieć cudowne dzieci z in vitro, które można usun...

Zbieram kasę na c**lowsko-ateistyczną mięndzynarodówkę - my wam powiemy jak żyć, jak się bawić przez całe życie z piórkiem w 'tunelu', jak zapomnieć o tysiącletniej historii Polski i jak to dwóch 'normalnych' facetów, będąc kolorowym małżeństwem, może mieć cudowne dzieci z in vitro, które można usunąć na żądanie przed urodzeniem (np. w razie zmiany planów). Po pracy będziemy jechać na KK i spotykać lesbijsie normalne pary, śmiejąc się z tych zacofanych heteroseksualnych zboczeńców. Po 60-e weżniemy sobie po 'złotym strzale', bo po co przeszkadzać innym będąc starym? To jak, przesłać nr konta?

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
10 lat temu

"jak się bawić przez całe życie "...i tu dokładnie się z tobą się zgadzam tak się właśnie zachowują panowie ze zdjęcia,

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Admin ma "opiekę" nad wstawką ;D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

GŁÓWNA pewna - antykler.pl

0

Zglos komentarz

Reklama