Reklama
Reklama

Komentarze

3
T
Tomic 🌾 Wieśniak
10 lat temu

jak coś pisze się "gó**o" nie "gófno"

0

Zglos komentarz

S
stary.kocur 🎖️ Snajper
10 lat temu

Teraz to chociaż jakieś służby widać, jeszcze kilka dni temu szturmowali ciężarówki jak szarańcza.

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
10 lat temu

dobrze, że ktoś pilnuje tej zbieraniny na poboczu :)

0

Zglos komentarz

Reklama