Reklama
Reklama

Komentarze

3
J
jurek1102 Czysta Moc
10 lat temu

pajakpajak czasem jest przepędzany z okolic Biedronki to idzie sobie na przystanek.

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
10 lat temu

Czasem też nie można usiąść bo ławkę zajmują osoby trzeżwe ;-) Bo z ławek mozna korzystać tylko wtedy gdy nikt ich nie zajmuje.

0

Zglos komentarz

I
irewald 🌾 Wieśniak
10 lat temu

widac ze dlugo juz czekaja

0

Zglos komentarz

Reklama