Reklama
Source: wgrane.pl

Co wyjdzie, gdy Polacy zabiorą się za filmowanie...

przez Admin — 10 lat temu
29

Zglos post

Reklama

Komentarze

25
A
antraxcdt 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jak dla mnie bomba mam nadzieję, że zrobią pełnometrażowy.

0

Zglos komentarz

A
Arturekocurek 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Na pewno lepsze od ostatniej części - The Last Jedi.

0

Zglos komentarz

J
jaawoor 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Hehe Milicz rządzi:D

0

Zglos komentarz

K
kanciasz 🌾 Wieśniak
10 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=4hPAu8mKVe4 parodia staszka :D

0

Zglos komentarz

K
kalach121 🌾 Wieśniak
10 lat temu

ja tu nie widzę wiochy, uważam od spotu dopalaczy finansowego z państwowych środków :P

0

Zglos komentarz

A
alex51 🌾 Wieśniak
10 lat temu

To był trailer, a kiedy w kinach?

0

Zglos komentarz

S
sebastianus 🌾 Wieśniak
10 lat temu

KUTWA DOBRE!!!

0

Zglos komentarz

S
sabot2006 🌾 Wieśniak
10 lat temu

ja tu osobiście żadnej wiochy nie zauważam, chyba że brak poczucia humoru admina

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

To nie wiocha tylko parodia. Wiocha.pl już nie istnieje - witamu kwejk 2.0... łatwe plusiki - od gimbazy dla gimbazy, meh

0

Zglos komentarz

D
diamentowamaska 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Wiochy brak, ADMIN to skr***niały DE**L że dał to na GÓWNĄ !

0

Zglos komentarz

B
bartja 💩 JP 100%
10 lat temu

Super, obśmiałem siem.

0

Zglos komentarz

C
czorny10 🏆 Master
10 lat temu

zajebiste

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

bardzo fajny zwiastun

0

Zglos komentarz

R
rokoloko 💩 JP 100%
10 lat temu

Mega dobre :)

0

Zglos komentarz

S
saddamos 🌾 Wieśniak
10 lat temu

to jest zajawka grudniowej premiery w kinach. A tak naprawdę to czapki z głów przed autorami. Widać że moc jest z wami!

0

Zglos komentarz

K
krakeer 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Dobre :D

0

Zglos komentarz

M
martenscool 😏 Szyderca
10 lat temu

Zajebista produkcja. Gdzie tu WIOCHA????????

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Co ten film robi na wiocha.pl? Czy wrzucający zazdrości poczucia humoru i włożonej pracy? Mnie rozwalił na łopatki robocik w stylu R2D2 z kanki na mleko.

0

Zglos komentarz

S
szprocior 🌾 Wieśniak
10 lat temu

To bezrobotny znudzony maniak więc co się dziwisz :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Nie wiedzieć dlaczego skojarzył mi się z Klubem_Jurkiem_Smoleńskim. Buaaahahah!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

jest fabuła są efekty specjalne,film na bardzo dobrym poziomie artystycznym

0

Zglos komentarz

S
StachTraktorzysta 🎖️ Snajper
10 lat temu

Ku*wa moje pole.

0

Zglos komentarz

B
bartja 💩 JP 100%
10 lat temu

Wyp! Mi z tond! Widły.

0

Zglos komentarz

X
xyzn 🌾 Wieśniak
10 lat temu

brakuje jeszcze Karolaka wtedy by się zgadzało

0

Zglos komentarz

P
polkowski 🌾 Wieśniak
10 lat temu

To był mam nadzieję zwiastun , a kiedy w kinach ? Bardzo fajne i z jajem .

0

Zglos komentarz

T
tem101 🏹 Łowca
10 lat temu

SUPER!!!!

0

Zglos komentarz

M
munios123 😏 Szyderca
10 lat temu

Niewiele gorsze od filmów Zanussiego, od niektórych polskich seriali również. Nie wspomnę tu o produkcjach typu: "trudne sprawy", "dlaczego ja?" itp.

0

Zglos komentarz

B
bartja 💩 JP 100%
10 lat temu

Czemu gorsze? Nie wiem czy wspomniany Zanussi byłby wstanie wymyślić, samemu wyprodukować takie dzieło. Powiedziałby pewnie że, ten etap ma już za sobą, nie musi nic nikomu udowadniać i nie ma czasu bo czeka na niego ekipa, On kręci, On nie ma czasu.

0

Zglos komentarz

D
de_vall 🎖️ Snajper
10 lat temu

trzeba przyznać, że zrobione z jajem - widzę karierę przed chłopakami

0

Zglos komentarz

Reklama