Reklama
Jednak jestem za karą śmierci!

Jednak jestem za karą śmierci!

przez [Usunięty użytkownik] — 10 lat temu
17

Zglos post

Reklama

Komentarze

12
M
maxicoveri 👑 Bóg Wiochy
10 lat temu

Bobek tu sie z Tobą zgadzam...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Dla mnie PE****L to PE****L - każdy zasługuje na śmierć

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

maxiu co tak słabo? toż to o pe****lii?

0

Zglos komentarz

F
felun 🎖️ Snajper
10 lat temu

śmiech na sali, 12 lat?? tyle to dostaje ktoś za zabicie psa. zastrzyk i do spalenia!!

0

Zglos komentarz

K
kwachuuu 🌾 Wieśniak
10 lat temu

tu się z Tobą nie zgodzę . to za mała kara . na początek 20 lat pracy w kamieniołomach (po 20h ) i dopiero pózniej spalenie ale bez zastrzyku !! na żywca !

0

Zglos komentarz

M
marco47 🎖️ Snajper
10 lat temu

"Badania nad występowaniem pe****lii wśród gejów nie są obce naukowcom. Sprawą zajęli się m.in. dr Freund i dr Heasman z Clarke Inst*tute of Psychiatry w Toronto. Badania przeprowadzone przez dr Freuda wykazały, że 34 proc. homoseksualistów to pe****le, według drugiego naukowca to 32 proc.&quot...

"Badania nad występowaniem pe****lii wśród gejów nie są obce naukowcom. Sprawą zajęli się m.in. dr Freund i dr Heasman z Clarke Inst*tute of Psychiatry w Toronto. Badania przeprowadzone przez dr Freuda wykazały, że 34 proc. homoseksualistów to pe****le, według drugiego naukowca to 32 proc."

0

Zglos komentarz

B
bajubaju 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Absolutnie! Statystyki kościoła to potwierdzają.

0

Zglos komentarz

R
robocopic 🌾 Wieśniak
10 lat temu

do pieca

0

Zglos komentarz

K
kenio 🏹 Łowca
10 lat temu

Widzę, że mamy już informację ze źródła, że to był homoseksualista. Teraz czekamy na odpowiedź drugiej strony, że to był ksiądz. :)

0

Zglos komentarz

B
bajubaju 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Homeseksualista molestował dziewczynkę... Matko boska z tymi pe**łami!

0

Zglos komentarz

B
bluecont 🏹 Łowca
10 lat temu

A

0

Zglos komentarz

B
bluecont 🏹 Łowca
10 lat temu

Aż dziwne że tego tematu nie podchwycił jureczek. Przecież temat się tyczy pe****lii a on nie podłapał tematu ? aaa fakt zapomniałem to nie ksiądz był oprawcą, bo jak by był to by było 10 absurdów z tego z różnymi teksami.

0

Zglos komentarz

K
kwachuuu 🌾 Wieśniak
10 lat temu

tu się z Tobą nie zgodzę . to za mała kara . na początek 20 lat pracy w kamieniołomach (po 20h ) i dopiero pózniej spalenie ale bez zastrzyku !! na żywca !

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

i gdzie są sevenapu jurki maxicoveri? powinni tu w komentarzach linczować podofila.

0

Zglos komentarz

K
komandos13 🏹 Łowca
10 lat temu

Mam nadzieję,że pod celą wytłumaczą mu dobitnie i wybiją z głowy małe dziewczynki.

0

Zglos komentarz

B
bajubaju 🌾 Wieśniak
10 lat temu

12?!?! Było iść na księdza! Dwa na zawiasach i nowa parafia!

0

Zglos komentarz

P
plemiona1234 🏹 Łowca
10 lat temu

BOBY102 żądasz kary śmierci, mam pytanie założysz mu na szyje pętle i zwolnisz zapadnie czy może użyjesz do tego celu noża , a rozwiązaniem tu nie jest kara śmierci ( jestem jej przeciwnikiem) ale np dożywocie bez możliwości przedterminowego zwolnienia ale z obowiązkiem pracy ta kara raz , że jest...

BOBY102 żądasz kary śmierci, mam pytanie założysz mu na szyje pętle i zwolnisz zapadnie czy może użyjesz do tego celu noża , a rozwiązaniem tu nie jest kara śmierci ( jestem jej przeciwnikiem) ale np dożywocie bez możliwości przedterminowego zwolnienia ale z obowiązkiem pracy ta kara raz , że jest bardziej humanitarna a dwa pozwoliła by np. na zaspokojenie potrzeb ofiary - pracuje płaci odszkodowanie będąc jednocześnie odizolowany od społeczeństwa

0

Zglos komentarz

Reklama