Reklama
Reklama

Komentarze

2
T
thyr 🎖️ Snajper
10 lat temu

To ostatnie zdanie jakze smutnie ... ale prawdziwe

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
10 lat temu

Jak ja bym chciał tak w cztery oczy pogadać z pierwszym lepszym Szwedem o tej sytuacji i o tym co myślą prywatnie, w domach o tym multi kurwi.

0

Zglos komentarz

M
milord88 💩 JP 100%
10 lat temu

Powie Ci dokładnie to samo.Chyba,że pijany i w innym kraju.Tu każdy boi się gęby otworzyć,żeby nie trafić do więzienia.Nawet w domach o tym rozmawiać nie można,bo w przedszkolu uczy się dzieci,aby "raportowały" na rodziców o tym co się mówi i dzieje w domu. Inna sprawa,że szwedzi to naród...

Powie Ci dokładnie to samo.Chyba,że pijany i w innym kraju.Tu każdy boi się gęby otworzyć,żeby nie trafić do więzienia.Nawet w domach o tym rozmawiać nie można,bo w przedszkolu uczy się dzieci,aby "raportowały" na rodziców o tym co się mówi i dzieje w domu. Inna sprawa,że szwedzi to naród fałszywy,leniwy ze wszech miar i pozbawiony "jaj"

0

Zglos komentarz

Reklama