Reklama
Reklama

Komentarze

4
J
10 lat temu

Za panowania PiS?

0

Zglos komentarz

K
kijwmrowisko 🌾 Wieśniak
10 lat temu

iiii , dawno byłby sprzedany ... albo odpowiednio wypchany stałby w Vatycanie

0

Zglos komentarz

F
faza106 🌾 Wieśniak
10 lat temu

po_chwa jełopie jak tak ci źle w tym kraju to spieprzaj gdzie indziej

0

Zglos komentarz

A
alinek 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Ty mieszkając w Polsce też tak wyglądasz, czy piszesz z londyńskiego zmywaka?

0

Zglos komentarz

Reklama