Reklama
Reklama

Komentarze

6
V
10 lat temu

Ile razy to będzie wrzucone tutaj?

0

Zglos komentarz

Z
10 lat temu

Widać wyraźnie, ze warto zapinać pasy nawet na parkingu.

0

Zglos komentarz

P
Pablo93csw 🏹 Łowca
10 lat temu

zamiast hamować dodała gazu. jeszcze brak zapiętego pasa. nie była to pewnie tania nauczka.

0

Zglos komentarz

R
robocopic 🌾 Wieśniak
10 lat temu

mezowi ssie bez zebow

0

Zglos komentarz

W
wer3d 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Długie włosy, krótki rozum

0

Zglos komentarz

M
mucha20 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Że szyba się nie zbiła?

0

Zglos komentarz

Reklama