Reklama
Reklama

Komentarze

4
M
michalng 🎖️ Snajper
10 lat temu

Nie było grzebiących na smietnikach bo w smietnikach nic nie było. A bezdomnych nie było bo istnial przymus pracy. Nie mogłeś chlać i spać na dworcu bo za to trafiało się do pierdla.

0

Zglos komentarz

A
alinek 🌾 Wieśniak
10 lat temu

"dużo" wiesz o komunie!

0

Zglos komentarz

D
depech2 😏 Szyderca
10 lat temu

wyszedł z ciebie komuch

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Chyba cie maks popieprzyło, :)

0

Zglos komentarz

Reklama