Reklama
Reklama

Komentarze

1
M
magdasexx 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Od kilku lat zastanawiam sie dlaczego Polska włazi w tyłek ukrom ??? - mordercom wielu tysiecy Polaków , ich bestialstwo w stosunku do Polaków zadziwiało nawet hitlerowców , a w dodatku oni cały czas leją na nas ciepłym moczem .

0

Zglos komentarz

Reklama