Reklama
Reklama

Komentarze

4
J
ja43210 🌾 Wieśniak
10 lat temu

jak ja nienawidze bandery, ale szczyt id**tyzmu jest to co ten gosciu robi pod krzyzem, no chyba ze jest od ciapatych?

0

Zglos komentarz

R
radsons 🎖️ Snajper
10 lat temu

pokazał klasę IV RP.

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

STEPAN BANDERA nakazal zabijanie WSZYSTKICH Polakow od 16 do 60 lat.NAWET przebija Hitlera i Stalina.To troche tlumaczy.

0

Zglos komentarz

P
Peterz 🎖️ Snajper
10 lat temu

Z jednej strony słuszne a z drugiej strony sikać na krzyż nie przystoi.

0

Zglos komentarz

Reklama