Reklama
Source: wgrane.pl

To, co często zdarza się na rosyjskich drogach

przez versetty — 10 lat temu
24

Zglos post

Reklama

Komentarze

15
B
bystry_kaziu 🌾 Wieśniak
10 lat temu

od 0:37 nic się nie dzieje , koleś zapomniał wyłączyć kamerę

0

Zglos komentarz

S
sebutza 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Koleś nie żyje...

0

Zglos komentarz

R
Rob600 🏹 Łowca
10 lat temu

obawiam się że potraktował bym to jako bezpośrednie zagrożenie życia i rozjechał bym go na tej ulicy!

0

Zglos komentarz

D
Drago33 😏 Szyderca
10 lat temu

Tak rozjechał bym go w obronie własnej ! Bez żadnych skrupułów !!

0

Zglos komentarz

P
pawel-wod 🎖️ Snajper
10 lat temu

to jest popierdlune

0

Zglos komentarz

T
tyomex 😏 Szyderca
10 lat temu

Ja tam widzę duże cycki dziewczyny z niewyjściową twarzą i jakaś tam mało ważną strzelaninę w tle. Ehh czy to przejdzie na starość?

0

Zglos komentarz

L
lamparcica 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Czy tam mieszkają sami psychiczni ludzie?

0

Zglos komentarz

A
alex1795 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Ludzie?

0

Zglos komentarz

E
egon785 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Tam mieszkają ruskie przecież, ludzi niet.

0

Zglos komentarz

M
merfi9 🌾 Wieśniak
10 lat temu

0:03 - laska jaka niewyjsciowa...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Zaatakowany kierowca nie wykorzystal tego momentu w ktorym powinien wrzucic jedynke i gaz w podloge..

0

Zglos komentarz

D
Drago33 😏 Szyderca
10 lat temu

Strach go sparaliżował , a miał dość czasu by go rozjechać !

0

Zglos komentarz

K
KWKsmiech 😏 Szyderca
10 lat temu

Z ust mi to wyjąłeś! Normalnie nawet bym się nie zastanawiał...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

@KWKsmiech niby co ??! ;)

0

Zglos komentarz

D
DkNG 🏹 Łowca
10 lat temu

tymbardziej że widać że jest w dużym pojeździe

0

Zglos komentarz

R
robert.kren40 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Na jej miejscu bym pi****lnal drzwiami, i poszedl w c**j-dlaczego ona jeszcze z tym baniakiem sie po dzielnicy wozi??

0

Zglos komentarz

M
mirga ⚔️ Jedi
10 lat temu

A myślałem że go z boku coś zgarnie

0

Zglos komentarz

K
kapitan89 🌾 Wieśniak
10 lat temu

za użycie broni palnej trochę posiedzi

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Nie bądź śmieszny... U ruskich takie akcje to codzienność.

0

Zglos komentarz

A
AleBydle 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Ogolnie podsumowując gościu chodzi jak trol, strzela jak Piz.. i nie zna zasad ruchu drogowego.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

mógł jeszcze wyciągnąć miotacz ognia

0

Zglos komentarz

L
langeman 🌾 Wieśniak
10 lat temu

A myślałem że oni kiedyś wejdą do Unii ale widze że się głęboko myliłem.

0

Zglos komentarz

E
egon785 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Miał przy sobie tylko gnata i siekierę, bez piły łańcuchowej był właściwie bezbronny.

0

Zglos komentarz

B
Beatmaker24 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Kurcze,myślałem że za trzecim razem wyjmie jakiś panzerfaust po dziadku a ten spieprzył;/

0

Zglos komentarz

Reklama