Reklama
Reklama

Komentarze

22
J
jasiub56 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Byłem pacjentem tego szpitala uważam za żłośliwość oceniania posiłku tylko po wyglądzie tam jest kuchnia a nie catering to pewnie napisał właścicicel firmy kateringowej który chce wejść na rynek niech pokaże swoje delicje.JB

0

Zglos komentarz

S
Sawyer95 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Pamiętam jak byłem z klasą w liceum na wycieczce w górach. Mieliśmy tam wykupione obiady w takiej jadłodajni obok naszego "hotelu" i po kilku obiadach zauważyliśmy ,że coś jest nie tak. Pierwszego dnia była podejrzana zupa warzywna, drugiego dnia kurczak,warzywa z zupy były podane jako sur...

Pamiętam jak byłem z klasą w liceum na wycieczce w górach. Mieliśmy tam wykupione obiady w takiej jadłodajni obok naszego "hotelu" i po kilku obiadach zauważyliśmy ,że coś jest nie tak. Pierwszego dnia była podejrzana zupa warzywna, drugiego dnia kurczak,warzywa z zupy były podane jako surówka ,a trzeciego dnia kumpel w swojej zupie (takiej jak pierwszego dnia) znalazł kawałki obiadu z dnia drugiego :|

0

Zglos komentarz

I
Ingenue87 🏹 Łowca
10 lat temu

Pytanie ile kasy za to bierze firma cateringowa, która dostarcza jedzenie do szpitali. Podejrzewam, że szpitale płacą niemało za te obiady, wszystko oczywiście z naszych, czyli niczyich pieniędzy i polscy "biznesmeni" się bogacą. Każdy Polak, który się czegoś dorobił robił biznes właśnie n...

Pytanie ile kasy za to bierze firma cateringowa, która dostarcza jedzenie do szpitali. Podejrzewam, że szpitale płacą niemało za te obiady, wszystko oczywiście z naszych, czyli niczyich pieniędzy i polscy "biznesmeni" się bogacą. Każdy Polak, który się czegoś dorobił robił biznes właśnie na takim gó*****ym oszustwie- ściąganie pieniędzy publicznych w zamian za gó**o warte usługi.

0

Zglos komentarz

A
andrzejpyczek 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Zupa i ziemniaki z jajkiem i zupą

0

Zglos komentarz

M
mirga ⚔️ Jedi
10 lat temu

Powinna być pizza, grilowana karkówka, boczek, golonka, bigos a zamiast kompotu zimne piwo. Coś tak myślę że i wtedy nie każdy byłby zadowolony

0

Zglos komentarz

J
jurox 🏹 Łowca
10 lat temu

Może by tak utworzyć tu nowy dział "Domowe i szpitalne obiady" bo to ostatnio strasznie tu popularne

0

Zglos komentarz

E
efremek 🌾 Wieśniak
10 lat temu

To jest sos chyba chrzanowy czy tam koperkowy. W przedszkolu taki bywał właśnie z jajkiem☺

0

Zglos komentarz

W
wiochawio100 🌾 Wieśniak
10 lat temu

W polskich zakładach karnych wszystkie posiłki muszą mieć wyliczoną ilość kalorii, odpowiednią wagę i być dostosowane do wielu rodzai diet typu bezglutenowa, l, lcc... Polski szpital tak wygląda... to żałosne biorąc pod uwagę tych z "polskiej elity z wiejskiej" jak oni się dobrze bawią zam...

W polskich zakładach karnych wszystkie posiłki muszą mieć wyliczoną ilość kalorii, odpowiednią wagę i być dostosowane do wielu rodzai diet typu bezglutenowa, l, lcc... Polski szpital tak wygląda... to żałosne biorąc pod uwagę tych z "polskiej elity z wiejskiej" jak oni się dobrze bawią zamiast zadbać o najważniejsze i zarazem podstawowe potrzeby w państwie

0

Zglos komentarz

M
michu8611 😏 Szyderca
10 lat temu

Obiad dwudaniowy to przecież zupa i kompot :)

0

Zglos komentarz

K
kirer2 🏹 Łowca
10 lat temu

nie no full wypas,ciekawe czy dyrektor by zjadl

0

Zglos komentarz

B
betatester 🌾 Wieśniak
10 lat temu

[szydera]Do szpitala ludzie idą leczyć się, a nie na wypas.[/szydera] :/

0

Zglos komentarz

T
thyr 🎖️ Snajper
10 lat temu

podziekuj pelo

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
10 lat temu

Z żuru chłop jak z muru!!!...a prawdę mówić to onegdaj żarli same poliwki i zacierki...i żyli i w polu pracowali itp. a tu burżuj jeszcze CAŁE jajo daje gdzie w większości barów tylko 1/2 wrzucają złodzieje

0

Zglos komentarz

M
midgarzulum ⚔️ Jedi
10 lat temu

jak dają słuchy chleb to źle jak dają zupę to też wam nie pasuje LOL

0

Zglos komentarz

M
magda713 🌾 Wieśniak
10 lat temu

rozgarnięty człowiek wie że dieta leczy wszystkie choroby , a nie lekarz czy farmaceutyki one usuwają tylko skutki choroby a nie przyczyne

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
10 lat temu

czy to dla chorego czy dla personelu ten obiadek ? bo chyba nie dla kapelana ?

0

Zglos komentarz

I
irewald 🌾 Wieśniak
10 lat temu

wiedzial ze nie zejdzie to upchal do "drugiego" dania spryciarz

0

Zglos komentarz

N
nettai 😏 Szyderca
10 lat temu

To sobie zamów w restauracji z dowozem. Nie ma żadnego problemu.

0

Zglos komentarz

Z
Zerocool 🏹 Łowca
10 lat temu

Akurat niezły ten obiad.

0

Zglos komentarz

M
milord88 💩 JP 100%
10 lat temu

Szpital to nie restauracja.Tam mają LECZYĆ a nie żywić.Jedzenie w szpitalu powinno być w 100% płatne-jakie sobie wykupisz takie zjesz.

0

Zglos komentarz

C
CZYCHACZ 🏹 Łowca
10 lat temu

Niestety widziałem gorsze obiady w szpitalach!

0

Zglos komentarz

J
10 lat temu

Posiłki w szpitalach nie są najgorsze,tam człowiek się leczy a nie obżera,żadna wiocha ode mnie minus

0

Zglos komentarz

L
leszkowaty 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

a Ty masz ode mnie plusa :)

0

Zglos komentarz

Reklama