Reklama
Reklama

Komentarze

4
B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

3 raz to samo maxi?UPADEK

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

on już dawno upadł ale nie może się z tym pogodzić

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

maxicoveri skrzywdzony przez pe****la w nocy teraz wszystkie żale na kościół przerzuca ale Bóg jest miłościwy i wybaczy tobie i twojemu oprawcy

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
10 lat temu

pe****l pe****lowi nierówny ... pe****l w randze abp to jak 100 biskupów lub 10 000 klechów szeregowych

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Dla Wesołowskiego powinno być miejsce na Wawelu. Obok Lecha. Obaj rozsławili Polskę na cały świat.

0

Zglos komentarz

W
waclawwaclaw 🏹 Łowca
10 lat temu

jeszcze nikt nic na ten temat nie powiedział ale ty chory na manie prześladowczą już wiesz

0

Zglos komentarz

Reklama