Reklama
Reklama

Komentarze

7
A
Antoch 🎖️ Snajper
10 lat temu

jak mi pożyczysz te 150zł to Ci ten kredycik spłacę ;)

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Kuczynski to STARA UBECKA SZMATA,TFU!

0

Zglos komentarz

J
janosik1971 🏹 Łowca
10 lat temu

I to się nazywa socjalizm gdy jednego pieniądze idą dla drugiego a przy tym rząd bierze połowe :]

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
10 lat temu

Dopłacamy do kleru do frankowiczów do czego jeszcze każą nam dopłacać?

0

Zglos komentarz

J
janosik1971 🏹 Łowca
10 lat temu

Stoczni kopalń rolnictwa... Rozwiązaniem, obalić ten system. Chcącemu nie dzieje się krzywda :]

0

Zglos komentarz

P
pietrek2011 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Doplacamy to zydom , usa , unii i wyszstkim ktorzy korumpuja naszych ,,politykow "

0

Zglos komentarz

P
Psiapsiolek 🎖️ Snajper
10 lat temu

Frankowicze chcieli oszukać system na różnicy walut. Nie wyszło, bo rynek zadziałał inaczej niż się spodziewali. Może niedługo państwo karze nam wspomagać tych, którzy przegrali źle inwestując na giełdzie. Dlaczego jesteśmy zmuszani do pomagania im?

0

Zglos komentarz

K
kijwmrowisko 🌾 Wieśniak
10 lat temu

chętni ? szczurek z kopaczką

0

Zglos komentarz

Reklama