Reklama
Reklama

Komentarze

5
[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

;)

0

Zglos komentarz

M
marco47 🎖️ Snajper
10 lat temu

Biorąc pod uwagę co zamieszczasz, to twoja postawa w moim przekonaniu nie jest patriotyczna. chaotycznie atakujesz co popadnie - bez zastanowienia, konsekwencji i czy spójności w poglądach.

0

Zglos komentarz

I
irewald 🌾 Wieśniak
10 lat temu

wyjdz z jaskini chlopie

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

ATAKUJESZ CZESTO KOSCIOL,A ZROB POWIEKSZENIE I ZOBACZ CO MIAL KAZDY Z TYCH HUSARZY NA PIERSI:RYNGRAF z MATKA BOSKA.

0

Zglos komentarz

V
10 lat temu

To skoro tolerujesz to dlaczego wrzucasz na wioche baranie?

0

Zglos komentarz

Reklama