przez
Podlasiak1977
— 10 lat temu
Podobne posty
Komentarze
3
W
wieslav
🏹
Łowca
10 lat temu
Taką mamy wolność... Niedługo wprowadzą koncesje na obrót słodyczami w sklepikach w promieniu 1km od szkoły...
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
C
chwila333
🌾
Wieśniak
10 lat temu
Nie lepiej żeby dzieciaki na okrągło wpieprzały słodycze i byle co... cebulaki jak zwykle pretensje o wszystko... a potem dzieciak na wfie ledwo nóżkę podniesie..
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
W
wieslav
🏹
Łowca
10 lat temu
Kto chce to i tak kupi sobie słodycze. Zakaz sprzedaży słodyczy w szkole wprowadza tylko zbędny zamęt i w praktyce tworzy temat zastępczy.
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
T
thePr3z3s
🎯
Wyjadacz
10 lat temu
Niejeden "cwany" dzieciak będzie "dilował" batonikami i innymi słodkościami...
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
M
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
J
jacek.jacek
🌾
Wieśniak
10 lat temu
Trzeba być kompletnym id**tą by takie przepisy wymyślić. Id**tą czyli kluzik-kopaczka
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane