Reklama
Mistrz drugiego planu...

Mistrz drugiego planu...

przez [Usunięty użytkownik] — 10 lat temu
57

Zglos post

Reklama

Komentarze

26
Z
zucker64 😏 Szyderca
10 lat temu

Przepuklinę da się zoperować ;)

0

Zglos komentarz

Z
zohan-zohan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Co za czasy?! Już nawet człowiek w spokoju na plażę wyjść nie może, bo jakaś menda cyknie fotkę i wstawi na wiochę. Protestuję!!!

0

Zglos komentarz

D
10 lat temu

Jaja wiszą mu po kolana

0

Zglos komentarz

A
asiulaKwiatula 🌾 Wieśniak
10 lat temu

łoooo.... ale piachu nabrał:D

0

Zglos komentarz

D
dommik78 🌾 Wieśniak
10 lat temu

hmmmm - ciekawe czy bryka bo jesli nie to co z tego?

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
10 lat temu

ma strasznie obwisle cycki

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Ale kawałek jakiegoś atutu pewnie ma...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

ma ładne nogi i nic poza tym.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

no a ten wisior...?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

No bierut... jeśli Ci się podoba to spoko. W me gusta się ten wisior nie wpisuje.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

że za mały?

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
10 lat temu

Free, żeby mieć ładne nogi, przydałby się ładny zarys czworogłowego uda... Nie wierzę, że masz tak niskie kryteria ładnych nóg:)

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
10 lat temu

tak sie mu przygladam-teraz dopiero widze ,ze to Pierdzielak na wywczasach ;-D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Klisza Ty i ferdal takie rozmiary zapamiętujecie:)

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
10 lat temu

idz ulzyj sobie -napij sie z brzydkimi Niemrami

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

klisz ja nie mam problemów z alkoholem tak jak Ty i twoi kochasie:)

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
10 lat temu

no wlasnie i dlatego czepiasz sie mnie jak pijana plotu :-D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Rafał, staram się w każdym znaleźć coś pozytywnego ;) bierut, jaki wisior? ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Rafał, staram się w każdym znaleźć coś pozytywnego ;) ale faktycznie, ostatnio moim fetyszem są męskie nogi i jest tu jeden taki user, który ma dokładnie takie jak mi się podobają :D

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
10 lat temu

no nie mow ,ze podobaja Ci sie wszystkie odnoza PPajaka ;-) :-P-owszem ilosc imponujaca-szkoda tylko ,ze w wiekszosci czasu leza w pozycji horyzontalnej(Bynajmniej nie z powodu ziemskich uciech tylko z nadmiernego naduzywania zlocistego trunku)...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Free to ja, ja...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

klisza takie cienkie nóżki to nie dla mnie :) bierut, Twoich nóżek nie widziałam :) Za to bardzo podobają mi się Twoje psiaki :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Pewnie sobie sylikon wstrzykiwał do ch*ja. Są takie p*jeby na świecie, poszukajcie sobie o tym w nnecie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Nic nie wstrzykiwał. Przecież na kilometr widać, że to jest czymś wypchane. Pewnie jakichś skarpetek tam napchał, albo coś. :P

0

Zglos komentarz

K
10 lat temu

To straszne.

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
10 lat temu

Jurek w całej okazałości:)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
10 lat temu

No z grzeczności nie zaprzeczę :)

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
10 lat temu

Też masz takie zwisy nad i pod brzuchem?

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
10 lat temu

siurek i gdzie ty to wsadzasz....do morza?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Jurek, zmień fryzurę XD

0

Zglos komentarz

W
Whaid 🌾 Wieśniak
10 lat temu

No nieźle! Kobiety by korzystały

0

Zglos komentarz

A
abraxas99 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Chyba długiego planu :p

0

Zglos komentarz

K
kornel2901 🏹 Łowca
10 lat temu

Ch*ja ma jak ja Ręke

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Chuya tam ma... Piachu mu się nasypalo a wy się slinicie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

To że chuya tam ma to wiemy.

0

Zglos komentarz

M
markopolo4747 🌾 Wieśniak
10 lat temu

fote zapewne robiła żona szpakowatego pana

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Konrad - zazdrość straszna rzecz ;)

0

Zglos komentarz

B
10 lat temu

Polak to pewnie ten w okularach,bo temu z fajnym penisem zazdrości własnej ułomności...i dziwicie się,że polki wolą imigrantów..?

0

Zglos komentarz

L
lamparcica 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Pewnie Ty wolisz emigrantów,brzydka Polko.

0

Zglos komentarz

L
lamparcica 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Pewnie Ty wolisz imigrantów,brzydka Polko.Polak by się nie rzucił, na takie coś jak Ty.

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
10 lat temu

Mo**a obrzezana kuruwo. Tobie nikt nie zazdrości twojej ułomności, zapewniam.

0

Zglos komentarz

B
10 lat temu

Owszem wolę Imigranta niż polskie zapijaczone śc****o......

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
10 lat temu

Oni lubią kozy, albo nie bardziej inteligentne od nich postępowe qizdy, więc masz duże szanse. Zwłaszcza, jeśli w pobliżu nie ma kóz.

0

Zglos komentarz

Z
zajcew26 🏹 Łowca
10 lat temu

To weź sobie kilku na chatę. Będą Cię pałować dzień w dzień. I nie nazywaj szmat tłukących się z brudasami , polkami bo to obraza.

0

Zglos komentarz

K
k73k73 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Ciebie nikt poza starym imigrantem z Afryki nie chce, nawet brudny Rumun.

0

Zglos komentarz

K
k73k73 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Niezły masz wybór. Albo imigrant albo "polskie zapijaczone śc****o". No cóż, każdy ma to na co zasługuje.

0

Zglos komentarz

C
cyc1982 😏 Szyderca
10 lat temu

mogę się założyć że sobie nigdy nie zaruch..ł,pewnie dał tylko potrzymać,to już kalectwo jest,

0

Zglos komentarz

H
Hugo_Mineta 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Nieszczęśliwy facet.Pewno majątki zostawia w burdelach.

0

Zglos komentarz

H
hrabia69 🌟 Padawan
10 lat temu

Henryku Henryku coś ci wisi na patyku :)

0

Zglos komentarz

W
wrednowata 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jak ktoś ma większego to od razu przepuklina ?? zazdrośnicy :)

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
10 lat temu

Lubisz to!!! Rozklapicho

0

Zglos komentarz

R
rapp 🎖️ Snajper
10 lat temu

Facetowi przepuklina wylazła a Wy się śmiejecie :P

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
10 lat temu

i tak mina pana na pierwszym planie jest bezcenna :)

0

Zglos komentarz

L
lopi1 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Wzionbych go jako inseminatora do kobył

0

Zglos komentarz

P
Prawdaboli1234 🎖️ Snajper
10 lat temu

Ten mistrz drugiego planu może i zabawnie wygląda, ale ten człowiek po prostu choruje.

0

Zglos komentarz

S
Saczers 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Wygląda jakby mu 3 nogę amputowali w połowie

0

Zglos komentarz

S
sile 😏 Szyderca
10 lat temu

bataty nosi w majtach? :)

0

Zglos komentarz

Reklama