Reklama
Reklama

Komentarze

15
K
krzychoo33 🏹 Łowca
10 lat temu

Wyglada mi to na ustawke.

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
10 lat temu

No jak to? Przecież podobno to gry komputerowe są źródłem wszelkiej agresji, a te dwie damy na komputerowych graczy nie wyglądają. (Dla feministek "graczki" czy "grajczynie"?)

0

Zglos komentarz

M
medion07 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Zabrakło tylko kisielu

0

Zglos komentarz

A
astaii 🏹 Łowca
10 lat temu

Taaaaa i kamera ustawiona na ten tylko regał,zamiast na alejkę i cały rząd regałów. Bzdura,nakręcona byle złapać jeleni na kilka wyświetleń na YT

0

Zglos komentarz

B
blind0 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Od razu widac, ze rosja hahaha

0

Zglos komentarz

H
hektor1983 🌾 Wieśniak
10 lat temu

i żadna nie wzięła

0

Zglos komentarz

E
ErmIN656 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Kobieto ty puchu marny...

0

Zglos komentarz

Y
yeahow 🌾 Wieśniak
10 lat temu

MMA Panowie, MMA!

0

Zglos komentarz

L
Lipstick92 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Stary ten filmik jak świat.

0

Zglos komentarz

B
boskiradek 😏 Szyderca
10 lat temu

krew by sie lala jak by do lidla po karpia poszly

0

Zglos komentarz

S
shellah 😏 Szyderca
10 lat temu

Nie można załadować wtyczki... to se kuźwa pooglądałem;/

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
10 lat temu

niby śmieszne, ale w końcu to kradzież była :) kobieta broniła swojej zdobyczy :)

0

Zglos komentarz

V
volt254 🌾 Wieśniak
10 lat temu

gdy otwieraja nowe sklepy mozna widziec takie sceny...bylem kiedys na otwarciu farmera pierwszy i ostatni raz...kupe smiechu lepsze niz w nie jednej komedii bluzgi przepychanki :)

0

Zglos komentarz

B
betatester 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Ostatnie di**o na półce...

0

Zglos komentarz

J
Janusz_Brajan 🌾 Wieśniak
9 lat temu

ustawka ale spoko nawet śmieszne

0

Zglos komentarz

Reklama