Reklama
Reklama

Komentarze

22
L
lukaszpuki 🌾 Wieśniak
10 lat temu

To pewnie jakaś szkoła specjalna.

0

Zglos komentarz

P
Puszekcc 🌾 Wieśniak
10 lat temu

dzwonek lekcyjny obowiązuje również pedagogów rzecz jasna

0

Zglos komentarz

S
smoli88 😏 Szyderca
10 lat temu

Ale urwał ;)

0

Zglos komentarz

A
adambia 💩 JP 100%
10 lat temu

kolejny potwierdzenie aby przywrócić zasadniczą służbę wojskową !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

A
aqqqpa 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Bydło i hołota. Tyle w temacie.

0

Zglos komentarz

C
carmamir 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Ty bydla jeszcze nie widziales. Poczekaj na przyjazdow Twoich kuzynow z Afryki, zobaczysz jaka to inteligencja i kultura...

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
10 lat temu

Gratulacje dla nagrywającego i wrzucającego ten film w net! Operatorze nagrywaj wszystko a bedziesz sławny!

0

Zglos komentarz

M
mdzik 🌾 Wieśniak
10 lat temu

To jest zapewne wstęp do filmu na studniówkę

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
10 lat temu

brak sexu odbija sie naniewinnych tym razem na drzwiach

0

Zglos komentarz

T
traffick 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Polska to stan umyslu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Udawane, jak orgazm mojej starej...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

To dlatego takie zgorzkniałe komentarze piszesz :(

0

Zglos komentarz

K
kenio 🏹 Łowca
10 lat temu

Szkoła młodzieży patologicznej!

0

Zglos komentarz

M
mikolajwe 💩 JP 100%
10 lat temu

Dobrze zrobili. W końcu dzwonek jest dla nauczyciela.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

..., bo drzwi nie oddadzą ....

0

Zglos komentarz

M
megasam1 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Bezsterowe wychowanie liberałów.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
10 lat temu

jakaś zawodówka albo hufiec pracy..z pyska chłopaki inteligencją nie grzeszą raczej...a KULTURA to chyba tylko fizyczna u nich występije

0

Zglos komentarz

N
nekromanta12 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Wygooglowałem to jest fragment filmu czołówki :)

0

Zglos komentarz

G
Galro 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Po pierwsze, nie z pyska, tylko z twarzy. Jeżeli już wspominasz o kulturze, to sam też wypowiadaj się kulturalnie. Po drugie, jak już wypowiadasz się o inteligencji, to przynajmniej staraj się pisać poprawie (zdanie rozpoczyna się wielką literą). Po trzecie, co masz do zawodówki? Ludzie po zawodówce...

Po pierwsze, nie z pyska, tylko z twarzy. Jeżeli już wspominasz o kulturze, to sam też wypowiadaj się kulturalnie. Po drugie, jak już wypowiadasz się o inteligencji, to przynajmniej staraj się pisać poprawie (zdanie rozpoczyna się wielką literą). Po trzecie, co masz do zawodówki? Ludzie po zawodówce przynajmniej mają jakąś wiedzę praktyczną i potrafią coś robić :) Zresztą według sondaży, to właśnie ludzie po zawodówce najwięcej zarabiają (przynajmniej w Polsce).

0

Zglos komentarz

G
Galro 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Po pierwsze, nie z pyska, tylko z twarzy. Jeżeli już wspominasz o kulturze, to sam też wypowiadaj się kulturalnie. Po drugie, jak już wypowiadasz się o inteligencji, to przynajmniej staraj się pisać poprawie (zdanie rozpoczyna się wielką literą). Po trzecie, co masz do zawodówki? Ludzie po zawodówce...

Po pierwsze, nie z pyska, tylko z twarzy. Jeżeli już wspominasz o kulturze, to sam też wypowiadaj się kulturalnie. Po drugie, jak już wypowiadasz się o inteligencji, to przynajmniej staraj się pisać poprawie (zdanie rozpoczyna się wielką literą). Po trzecie, co masz do zawodówki? Ludzie po zawodówce chociaż mają jakąś wiedzę praktyczną i potrafią coś robić :) Zresztą według sondaży, to właśnie ludzie po zawodówce najwięcej zarabiają (przynajmniej w Polsce).

0

Zglos komentarz

J
Jokaczarnooka 🌾 Wieśniak
10 lat temu

A tu niespodzianka - dyra podsłuchiwała za drzwiami...

0

Zglos komentarz

P
pencammm 🏹 Łowca
10 lat temu

To jest ustawione i z szkoła też, taki tam wybryk chłopaków, którzy potem wstawili nówkę drzwi, jak byłem w ich wieku to nie takie rzeczy się robiło :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

A skąd ty niby wiesz, że akurat to jest ustawione? Sam młody, sfrustrowany testosteron w klasie, łyse łby w rozciągniętych szmatach, co jest typową cechą dla sfrustrowanej patologii i j3bnął w te drzwi z takim impetem, że nie wiem czy by moje, solidne, włoskie, drewniane drzwi by to wytrzymały.

A skąd ty niby wiesz, że akurat to jest ustawione? Sam młody, sfrustrowany testosteron w klasie, łyse łby w rozciągniętych szmatach, co jest typową cechą dla sfrustrowanej patologii i j3bnął w te drzwi z takim impetem, że nie wiem czy by moje, solidne, włoskie, drewniane drzwi by to wytrzymały.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Nie k...a, to nie było ustawione. Dwóch kolesi w klasie kręci telefonami, a trzeci na korytarzu też pewnie zupełnie przypadkiem dostał wenę na filmowanie zamkniętych drzwi.

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
10 lat temu

Patrząc na stosunek mężczyzn do kobiet w tej klasie, zgaduję, że to szkoła dla przyszłych "fachowców"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

80% z nich wyjedzie do Anglii :)

0

Zglos komentarz

L
lukasz1988r2009 🌾 Wieśniak
10 lat temu

80 % WYJEDZIE do Angli to mało bo 80 % to ci co bedą coś [potrafić reszta to ćwierć-mózgi.

0

Zglos komentarz

K
kurnachatawiocha 😏 Szyderca
10 lat temu

U mnie też nie było dziewczyn w klasie. Niestety przez to była podobna dzicz.

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
10 lat temu

Ci, którzy będą coś umieć spokojnie dostaną pracę tutaj za godne pieniądze. Może nie takie jak w Anglii, ale przynajmniej Cameron nie będzie ich traktował na równi z ciapatymi. A ci co goowno potrafią będą musieli poszukać rynku pracy tak chłonnego, że zbierze każdego ko umie trafić palcem do nosa....

Ci, którzy będą coś umieć spokojnie dostaną pracę tutaj za godne pieniądze. Może nie takie jak w Anglii, ale przynajmniej Cameron nie będzie ich traktował na równi z ciapatymi. A ci co goowno potrafią będą musieli poszukać rynku pracy tak chłonnego, że zbierze każdego ko umie trafić palcem do nosa. Z jednym się zgodzę - ja też myślę, że 80 % wyjedzie

0

Zglos komentarz

B
BloodyFace 😏 Szyderca
10 lat temu

Bardzo mądre. Przecież za tymi drzwiami mógł ktoś stać lub przechodzić;/

0

Zglos komentarz

D
Dimdam 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Ustawione, za drzwiami stoi koles z telefonem i nagrywa

0

Zglos komentarz

G
grzechu2605 🌾 Wieśniak
10 lat temu

a na imigrantow mowicie, ze sie zle zachowuja... bydlo jeb....

0

Zglos komentarz

H
hsudecki 🏹 Łowca
10 lat temu

polskie kibolskie bydło....

0

Zglos komentarz

M
Meg2012 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Gdzie to się chowało,na ulicy?

0

Zglos komentarz

Z
zimnylechh 🌾 Wieśniak
10 lat temu

na ulicy w Syrii

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

@Meg2012- a jak myślisz? przecież to widać na pierwszy rzut oka. Rozciągnięte bluzy po starszym bracie, łyse łby. Ta cała szkoła jest pewnie dla "trudnej młodzieży (czyt. młodego, sfrustrowanego bydła z patologicznych rodzin)".

0

Zglos komentarz

G
gibon_1234 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Napewno w chlewie

0

Zglos komentarz

Reklama