Reklama
Reklama

Komentarze

8
[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Bo Polskie media to Merkel!!!

0

Zglos komentarz

E
Elllmi 🌾 Wieśniak
10 lat temu

W mediach tego nie pokażą ale za to pokażą jak wszyscy paradują z napisami że chcą imigrantów w Polsce :)

0

Zglos komentarz

C
CzuowiekBanan 😏 Szyderca
10 lat temu

W mediach zobaczysz propagande pokazujaca ze na demonstracji przeciwko imigrantom byli sami nazisci i bandyci...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

jakie polskie media ? to szczujnie do manipulacji prowadzone przez resortowych niby dziennikarzy

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
10 lat temu

eeee , ani Kopaczki , ani Bula , ani Hanki ani Gądeckiego z Kaczyńskim , nawet Kwacha z Cimoszką ... co to za manifestacja

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Dla normalnych ludzi a nie takich jak ty.

0

Zglos komentarz

C
camovi 🏹 Łowca
10 lat temu

Tylko że ta fotka... NIE BYŁA ROBIONA 12 września!!!!

0

Zglos komentarz

A
Apfelizina 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Manipulacja za pomocą mediów, gdzie najsilniejsze tego typu zjawisko występuje w Polsce ma na celu opanowanie strachu manipulatorów. W tym wielkim tyglu kłamstw lub nie całych prawd jest ukryta największa słabość naszych wrogów, czyli realny strach przed jednomyślnością Polaków, która nie raz pokrzy...

Manipulacja za pomocą mediów, gdzie najsilniejsze tego typu zjawisko występuje w Polsce ma na celu opanowanie strachu manipulatorów. W tym wielkim tyglu kłamstw lub nie całych prawd jest ukryta największa słabość naszych wrogów, czyli realny strach przed jednomyślnością Polaków, która nie raz pokrzyżowała ambitne plany obcych narodów. Wydaje mi się, że w tym wypadku zaczyna być znowu nie inaczej. :)

0

Zglos komentarz

P
pally 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Ten, co szkolił, nie był kiep, Miał analityczny łeb (tak przynajmniej sam o sobie twierdził śmiało) I powiada nam: Chłopaki, Problem jest ogólnie taki: Przyjdzie dużo, a pokazać trzeba mało! W. Młynarski

0

Zglos komentarz

Reklama