Reklama
Source: YouTube

Ktoś już kiedyś przewidział jak będzie w Polsce

przez djkomuna — 10 lat temu
10

Zglos post

Reklama

Komentarze

10
T
thyr 🎖️ Snajper
10 lat temu

masz plusa za cudowna koncowke

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

ano dokładnie, dobry materiał

0

Zglos komentarz

J
jfktransporter 🌾 Wieśniak
10 lat temu

G*tara

0

Zglos komentarz

P
projszczok 😏 Szyderca
10 lat temu

heh starsze to od baby z radomia, poza tym już było...

0

Zglos komentarz

C
Czarne_dildo 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Było

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Hahaha.. marzyciel :)

0

Zglos komentarz

K
KarolKozicky 🌾 Wieśniak
10 lat temu

heheh niesioła dłubie w nosie palikot udaje kota miller tanczy koles w kamizelce tez grodzka rusza swymi kształtami kalisz pajacuje błaszczak rusza biodrami agent tomek tez tancuje a jarosław w rózowej koszulce tak ja reszta i jeszcze na deser biedron jak tarzan buja sie na linii

0

Zglos komentarz

J
jarcy 🌾 Wieśniak
10 lat temu

System dosłownie rozje**y :-)

0

Zglos komentarz

D
dibo2 😏 Szyderca
10 lat temu

Nadal szkoda mi nie wykorzystanej szansy na wyp...olenie tego bur...elu na Wiejskiej szacun dla tego Gościa za próbę ktoś go sprzedał ale i tak szacunek dla niego

0

Zglos komentarz

S
sabian53 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Aż żal że tak się naprawdę nie skończy !

0

Zglos komentarz

Reklama