Reklama
Nie ! Wypasionym nierobom, którzy nie mają jaj

Nie ! Wypasionym nierobom, którzy nie mają jaj

przez [Usunięty użytkownik] — 10 lat temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
A
alinek 🌾 Wieśniak
10 lat temu

czemu "pajacpajac" wrzucasz coś co już było i uważasz, że to twoje oryginalne wrzuty?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
10 lat temu

bo to ppajac :)

0

Zglos komentarz

W
waniasor 🏹 Łowca
10 lat temu

Oni są już na wojnie ogłosili swój dzichad w Europie teraz trzeba czekać :-) :-) :-)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
10 lat temu

Tytuł to jak dedykacja dla ciebie :)

0

Zglos komentarz

B
baslejndimon 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jakie kobiety zostawili... przecież to jest regularna armia czekająca teraz tylko na rozkaz!

0

Zglos komentarz

Reklama