Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
Suzzi86 🎖️ Snajper
10 lat temu

tyle było głosów, że powinno się imigrantów do obozów koncentracyjnych wysyłać... no i stało się :/

0

Zglos komentarz

A
Anonim
10 lat temu

no, szczęście, że uchodźcy chyba nie kojarzą miejsca... ale wtopa.

0

Zglos komentarz

N
10 lat temu

miejsca moze i nie, ale moga poznac mundury...

0

Zglos komentarz

D
dargeo 😏 Szyderca
10 lat temu

u nas są przynajmniej natryski

0

Zglos komentarz

K
KMT10 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Z Niemca zawsze wyjdzie morderca

0

Zglos komentarz

Reklama