Reklama
Reklama

Komentarze

7
[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

W Turcji nie takie BADZIEWIA KUPISZ za "drobne"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

No co WY NIE BYLIŚCIE W TURCJI na wakacjach!!! NA straganie masz każdą podróbę!

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
10 lat temu

To ze ty kupujesz w Turcji podrobione dresy i zegarki nie znaczy ze inni to robią. Paradowanie w podrobce zegarka to jest wiocha, posiadanie zegarka za 4 tysie wiochą nie jest.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

to początek końca tego pana

0

Zglos komentarz

V
10 lat temu

Ja mam zegarek za 7 tys. i co, też mnie wrzucisz na wioche?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
10 lat temu

Ja mam Patka, ale panienki zupełnie na to nie lecą :)

0

Zglos komentarz

V
10 lat temu

Nie zadaje się z materialistkami więc mam gdzieś czy lecą na drogie zegarki czy nie

0

Zglos komentarz

M
marco47 🎖️ Snajper
10 lat temu

Bo posiadanie czegoś droższego, to przestępstwo i niesprawiedliwość społeczna. A powinno się liczyć, czy człowiek na coś, zapracował, doszedł do tego legalnie....

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
10 lat temu

Gdzie zapracował? To związkowiec.

0

Zglos komentarz

M
marco47 🎖️ Snajper
10 lat temu

Czyli związkowiec nie powinien pobierać żadnego wynagrodzenia? (Nie bronię tu jego, bo facetowi nie ufam - chodzi o zasadę)

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

ZEGAREK za 3000 zl ,STRASNE BOGACTWO...AUTOR TO PEWNIE DZIAD BEZ GROSZA,dzialajacy na pozyczonym antycznym kompie,za wstawki placa po zlotowce to sie nie dorobi.

0

Zglos komentarz

K
krzychoo33 🏹 Łowca
10 lat temu

Masz zegarek za 3 tys?

0

Zglos komentarz

K
krzychoo33 🏹 Łowca
10 lat temu

Mimo, ze jak na polskie warunki zarabiam bardzo dobrze, to mam zegarek za tysiac zlotych. Bardzo chetnie bym sobie kupil lepszy, ale az tyle nie zarabiam. Tylko ja jestem taki biedny, ze zegarek za 3 tys jest dla mnie za drogi? Jezeli 3 tys. za zegarek, to dla Was nic, to ja sie pytam: gdzie jest ta...

Mimo, ze jak na polskie warunki zarabiam bardzo dobrze, to mam zegarek za tysiac zlotych. Bardzo chetnie bym sobie kupil lepszy, ale az tyle nie zarabiam. Tylko ja jestem taki biedny, ze zegarek za 3 tys jest dla mnie za drogi? Jezeli 3 tys. za zegarek, to dla Was nic, to ja sie pytam: gdzie jest ta bieda o ktorej caly czas piszecie?

0

Zglos komentarz

M
mroova4 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Zegarek zegarkiem ale ta minka to jakby był po "mocarzu" :D

0

Zglos komentarz

D
devilomen 🌾 Wieśniak
10 lat temu

maxicoveri co wiecej dodawac :) jeszcze 2 dni temu był wart 3 tys zł teraz już 4 za tydzień napiszesz 10tyś wiwat trolollo

0

Zglos komentarz

Reklama