Reklama
Reklama

Komentarze

12
[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Żeby chociaż jakiś fajny wzorek.. tutaj ktoś ma chyba nierówno pod sufitem :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Robiony u szwagra za flaszke.

0

Zglos komentarz

A
artur.nafalski 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Za flaszke bylby o wiele lepszy

0

Zglos komentarz

R
robocopic 🌾 Wieśniak
10 lat temu

ale gwno!!

0

Zglos komentarz

R
robocopic 🌾 Wieśniak
10 lat temu

co za pi**a

0

Zglos komentarz

A
artisabang 🎖️ Snajper
10 lat temu

za******y

0

Zglos komentarz

A
artur.nafalski 🌾 Wieśniak
10 lat temu

To chyba najgorszy tatuaz na swiecie

0

Zglos komentarz

M
max890 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Co go kur*a, mazakami pomazali?

0

Zglos komentarz

M
max890 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Co go ku**a, mazakami pomazali?

0

Zglos komentarz

A
artur.nafalski 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Wydaje mi sie ze to jednak igla a nie mazak.. :)

0

Zglos komentarz

A
artur.nafalski 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Malo powiedziane :)

0

Zglos komentarz

G
Gryla 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Mi to wygląda na narysowane mazakami.

0

Zglos komentarz

W
wypierdalski 🌾 Wieśniak
10 lat temu

widać ze więzienny, zrobiony specjalnie ,aby nie ruchali go w pępek

0

Zglos komentarz

Reklama