Reklama
Kurier zostawił mi przesyłkę pod wycieraczką

Kurier zostawił mi przesyłkę pod wycieraczką

przez [Usunięty użytkownik] — 10 lat temu
10

Zglos post

Reklama

Komentarze

8
K
knedel 🌾 Wieśniak
10 lat temu

A kto mu pokwitował ? Niezły fejk.

0

Zglos komentarz

K
KWKsmiech 😏 Szyderca
10 lat temu

Życia nie znasz :D

0

Zglos komentarz

K
kriss12345 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Mieszkam w Niemczech i już nie raz kurier zostawił mi przesyłkę po prostu pod drzwiami. Ostatnio tak matryca do laptopa sobie leżała cały dzień na wycieraczce. A u sąsiada właśnie tak pod wycieraczką zostawił pudło ok 40 cm wysokie. Sam się zastanawiałem po co tą wycieraczkę na górę położył.

Mieszkam w Niemczech i już nie raz kurier zostawił mi przesyłkę po prostu pod drzwiami. Ostatnio tak matryca do laptopa sobie leżała cały dzień na wycieraczce. A u sąsiada właśnie tak pod wycieraczką zostawił pudło ok 40 cm wysokie. Sam się zastanawiałem po co tą wycieraczkę na górę położył.

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

U mnie sąsiad pokwituje zawsze jak mnie nie ma, wszyscy się dobrze znamy i każdy sobie wzajemnie paczki odbiera, po drugie wiochy nie widzę lepiej tak niż przesyłka miała by wrócić.

0

Zglos komentarz

B
bonifacq 🎖️ Snajper
10 lat temu

Fake

0

Zglos komentarz

D
danielwelyczko3 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Myślę,że to keg po piwie do pędzenia bimberku ;-)

0

Zglos komentarz

F
faille 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

opony.....

0

Zglos komentarz

S
slavkoha 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Kurier w porządku! (I jeszcze z poczuciem humoru) Tak powinno być! Nikt tego nie powinien ruszyć tylko adresat. Nie twoje nie ruszaj!

0

Zglos komentarz

T
ToStraszne 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Wygląda na komplet: cztery opony i wycieraczka.

0

Zglos komentarz

P
pwael 💩 JP 100%
10 lat temu

Faraon, ktoś chce być fajny na siłę...

0

Zglos komentarz

Reklama