Podobne posty
Komentarze
7TO JEST WOLNOSC BULA I MICHNIKA.GAZETY NIE MOWIAC O INTERNAUTACH PISALY O KACZYNSKIM STRASZNE RZECZY az gosc z Lodzi planowal na niego zamach-zabil pracownika biura Pis.O pisie mozna pisac o" uchodzcach""/EMIGRANTACH/ nie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ta wolność też mnie już wkurza bo tacy jak ty powinni siedzieć w szpitalach bez klamek.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak jak ty obecnie. Masz chody u oddziałowego i dostajesz internet.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bardzo dobrze skomentował.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trochę tego nie rozumiem? To w końcu kogo on obraził? Przecież nie podał narodowości ani kogo konkretnie dotyczy. Na jego miejscu bym się odwoływał, bo taki dowód w postaci wpisu to żaden dowód gdyż nie obraża żadnej konkretnej narodowości. To sąd pojechał po bandzie. Pewnie miał adwokata z urzędu.
Trochę tego nie rozumiem? To w końcu kogo on obraził? Przecież nie podał narodowości ani kogo konkretnie dotyczy. Na jego miejscu bym się odwoływał, bo taki dowód w postaci wpisu to żaden dowód gdyż nie obraża żadnej konkretnej narodowości. To sąd pojechał po bandzie. Pewnie miał adwokata z urzędu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ha ha..."zabić Murzynów" to podżeganie do zabójstw na tle rasowym....Zrozumiałeś?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za tam komentarz - facet poczuł pisarską wenę ...i wyszedł mu zgrabny, rymowany wierszyk na cztery linijki :-o
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jeżeli jesteś za tym żeby bydło które zalewa Europe dalej się plingło po świecie to radze wsiąść kilka sztuk i pracować na nic ..dawać i jeść pić.. kupować iphone i dawać im dymna swoja żonę córkę itp
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a co najgorsze to rodak go podje... masakra co się dzieje z tym krajem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To już ku.wa chyba lekka przesada, żeby nie można było powiedzieć co się myśli. Ludzie nie bydło i swoje zdanie też mają. Precz z tym czarnym g.wnem z Polski. A teraz jak chcecie to możecie mnie minusowac.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane