Reklama
Source: wgrane.pl

Uchodźcy w Holandii narzekają na zakwaterowanie

przez Admin — 10 lat temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
C
cz0pek 🏹 Łowca
10 lat temu

winter is coming ........ xaxaxaxaxaxaAAAAAAxaxaxaxaxaxaxa

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

I tu sie zderzyla brutalna rzeczywistosc z kitami jakie sobie wyobrazaja o bogactach europy

0

Zglos komentarz

P
pokeroman 🌾 Wieśniak
10 lat temu

OOooo jaka szkoda, a moja sąsiadka emerytka też marznie w domu, bo musi oszczędzać na gaz jak przyjdą mrozy, by miała za co ogrzewać dom w zimie ...i co ty na to powiesz?

0

Zglos komentarz

R
Rebus364 🏹 Łowca
10 lat temu

Na pustyni w Syrii tyle miejsca i do tego zdecydowanie cieplej. Pora wracać w rodzinne strony a nie siedzieć w zimnej europie.

0

Zglos komentarz

K
kkk.mmm.kkk 🌾 Wieśniak
10 lat temu

W tym roku liczę na zimę 100-lecia, to problem imigrantów sam się rozwiąże.

0

Zglos komentarz

Reklama