Reklama
Reklama

Komentarze

37
P
pawelfarciaz 🎖️ Snajper
10 lat temu

fajna duap

0

Zglos komentarz

A
Agrippa 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jaki lep?

0

Zglos komentarz

M
m_a_c_i_e_k_85 🌟 Padawan
10 lat temu

Garfild, jak by się Tobie wypięła to i ten lep , by Ci nie przeszkadzał...

0

Zglos komentarz

D
david.brian.35175 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Slicznotka. Baraszkowal bym :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Me gusta, mniam mniam

0

Zglos komentarz

A
atony 😏 Szyderca
10 lat temu

siadałbym jak mucha na lep

0

Zglos komentarz

Z
zbyszek1986 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Chu..j w te muchy koza fajna ;)

0

Zglos komentarz

P
pawellt 😏 Szyderca
10 lat temu

Ja tam przez dłuższy czas żadnego lepu nie zauważyłem. Zdrowa, fajna laska. Przynajmniej nie ma stosu porozwalanych gaci w tle...

0

Zglos komentarz

M
martenscool 😏 Szyderca
10 lat temu

Lansował, lansował, jeszcze mało internetu odkryłeś ;)

0

Zglos komentarz

W
wideleczyk 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Słodka jest

0

Zglos komentarz

B
betatester 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Kto się patrzył na lep ten cio_ta

0

Zglos komentarz

E
edziuxxx 🌾 Wieśniak
10 lat temu

d**a dobra, tylko co to jest ten lep z myslami??? chyba sie zamysliles patrzac na ta d**e :) ps juz byla daaaawno

0

Zglos komentarz

M
Mbuu 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Tego lepu to trzeba się mocno naszukać, no chyba że inną płeć się woli :)

0

Zglos komentarz

F
fixxxer85 😏 Szyderca
10 lat temu

Ale tak poza tym lepem, to klepałby jak Najman matę...

0

Zglos komentarz

C
centiano 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Mmmmm

0

Zglos komentarz

N
nexus4610 🌾 Wieśniak
10 lat temu

jesli uwazasz ze ona sie lansuje na lep na muchy to gratuluje przenikliwosci. za to ty lansujesz sie na fote niewiadomego pochodzenia i nie wiesz co piszesz

0

Zglos komentarz

B
beetlejuicee 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Fajniutka. Tylko ci**a mogla zauważyć jakiś lep.

0

Zglos komentarz

S
sylwester2712 🌾 Wieśniak
10 lat temu

mi sie dziewczyna podoba

0

Zglos komentarz

O
oley86 🌾 Wieśniak
10 lat temu

jaki lep?

0

Zglos komentarz

R
robert.kren40 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Mi lep by nie przeszkadzal, no chyba zeby spadl mi na d**e

0

Zglos komentarz

B
10 lat temu

Zaczyna się pisowskie Gó**o na gównej....Vitas zna odpowieź..żal mi was robaki..........Tfu...

0

Zglos komentarz

D
dziurb 🌾 Wieśniak
10 lat temu

przecież to ruska czereśniara.... czego od niej chcesz?

0

Zglos komentarz

P
Peterz 🎖️ Snajper
10 lat temu

Lep jaki lep? :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Tyle nagiego ciala i nie zacenzurowane!!!

0

Zglos komentarz

S
spitulis 😏 Szyderca
10 lat temu

oj tam, oj tam, po co patrzeć na lep, jak jest na co popatrzeć?

0

Zglos komentarz

L
lioxxx 🌾 Wieśniak
10 lat temu

jak by się wymyła to muchy by tak koło niej nie latały

0

Zglos komentarz

R
RaidoLato 🌾 Wieśniak
10 lat temu

No i jest jak zagadać "Hej dziewczyno, lep Ci się poskręcał."

0

Zglos komentarz

H
hector1923 🏆 Master
10 lat temu

Ja tu kurde żadnego lepa nie widzę;)

0

Zglos komentarz

N
nick-16 😏 Szyderca
10 lat temu

LEPił bym się do niej xD

0

Zglos komentarz

R
robolov 🏹 Łowca
10 lat temu

Garfild11955 jesteś gejem, że ten lep ci przeszkadza?

0

Zglos komentarz

P
piotrek2015new 😏 Szyderca
10 lat temu

Lepsza mu taka, co ma siusiaka.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

co jak co ale du..a zaje..sta

0

Zglos komentarz

S
szpajder 🌾 Wieśniak
10 lat temu

No no! Nawet muchy na lepie potwierdzają.

0

Zglos komentarz

M
mirga ⚔️ Jedi
10 lat temu

Gejowi to wszystko będzie teraz przeszkadzać

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
10 lat temu

"lep z myślami"? chyba wstawiane było ze smartfona z włączonym słownikiem

0

Zglos komentarz

C
cyb155 😏 Szyderca
10 lat temu

Z kosmatymi myślami hehe

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
10 lat temu

w przeciwieństwie do użytkowników wiochy, lep nie jest zboczuchem... a przynajmniej mam taką nadzieję :)

0

Zglos komentarz

G
grzesiek9009 🌾 Wieśniak
10 lat temu

bo jej muchy koło d**y latały

0

Zglos komentarz

B
bedzibedzio 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Widać, że sama jest. Dopiero co neta gdzieś na ruskiej wsi podłączyli. Pewnie chłopa nie ma. Miałbym se i ru..ał bym oj r...ł

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Jak czytam z teorii mocny jesteś ;-DDD

0

Zglos komentarz

M
matikesi 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Nie mieliście nigdy lepu na muchy?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Gdyby nie ten lep zaraz by ją muchy obsiadły.. w takiej chacie łazienki chyba nie ma ;-DDD

0

Zglos komentarz

E
ertus 💩 JP 100%
10 lat temu

ja tam przylepiłbym się do niej ,jak te muchy.

0

Zglos komentarz

E
ertus 💩 JP 100%
10 lat temu

ja tam przylepiłbym się do niej ,jak te muchy.

0

Zglos komentarz

Reklama