Reklama
Reklama

Komentarze

42
L
Locza 💩 JP 100%
14 lat temu

jak dla mnie zero wiochy...niewiem po co to wlasnie jest na wicha.pl:)

0

Zglos komentarz

A
astrum6 🌾 Wieśniak
14 lat temu

bo to jet kosciol przerobiony na dom...a te okna to stare witraze...

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

niedorżniętym nastolatkom nawet jedzenie banana się z jednym kojarzy...

0

Zglos komentarz

B
Bruncia111 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak można sobie wstawić takie okno?! O_o Hahaha.

0

Zglos komentarz

O
odbytszatana 😏 Szyderca
14 lat temu

to masońska architektura, tam same ukryte fallusy, ten jest najbardziej oczywisty jaki widzialem..

0

Zglos komentarz

O
14 lat temu

Jak dla mnie wiochy brak.. i wcale nie śmieszne. Widać, że wstawił to ktoś komu wszystko się z jednym kojarzy. Jakbyś nie napisał, że chodzi o okna, to by minęło trochę czasu zanim skapowałabym się o co biega ;p

0

Zglos komentarz

H
Hichi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mocne XD

0

Zglos komentarz

P
piotrpetrus5 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pierwsze wrażenie-kościół???

0

Zglos komentarz

K
Krychu1995 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zero wiochy Facet był pomysłowy i przyznam że jego pomysł był bardzo śmieszny

0

Zglos komentarz

K
korki405 💩 JP 100%
14 lat temu

Ja dzwonię do architekta i pykam takie onko ;))

0

Zglos komentarz

R
Rudol 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Swoista "świątynia dumania". Jak dla mnie lekka zmiana kolorytu i goście klękają

0

Zglos komentarz

L
lucyfer_666 💩 JP 100%
14 lat temu

windows code name "ku**s"

0

Zglos komentarz

K
krytyk-adam 💩 JP 100%
14 lat temu

super ptrojekyant , za grubo

0

Zglos komentarz

K
krytyk-adam 💩 JP 100%
14 lat temu

*projektant

0

Zglos komentarz

X
xmiserable 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja na poczatku myslalam ze to wejscie do kosciola xd

0

Zglos komentarz

L
LADYEMI 🌾 Wieśniak
14 lat temu

NAJPIERW KOŚCIÓŁ POTEM OKNO W KSZTAŁCIE F**TA NIEZLE

0

Zglos komentarz

A
abdool 😏 Szyderca
14 lat temu

Wszystko zaczerpnięte z Kapitana Bomby

0

Zglos komentarz

I
Izabela0999 🌾 Wieśniak
14 lat temu

sypialnia ojca Rydzyka.?xD

0

Zglos komentarz

J
Jadroo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To na pewno nie pokój w kościele bo tam by stała plazma a nie stary telewizor ;]]]

0

Zglos komentarz

D
Dzelaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Architekt ma poczucie humoru.;D

0

Zglos komentarz

H
hrabipotem 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zemsta architekta :)

0

Zglos komentarz

P
Perwersja 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ch*jowy widok :PP

0

Zglos komentarz

S
seta1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Na początku pomyślałem, że to kościół...

0

Zglos komentarz

X
xylogel 🌾 Wieśniak
14 lat temu

właśnie to samo miałem napisać.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

ludzi a czy to nie znaczy że nie można mieć takiego okna? każdy kształt coś oznacza to też jest wiocha? jakoś kiedyś mogły być podobne kształty i nikt nie zwracał na to uwagi a teraz wszędzie gdzie się jest tylko szukają czegoś podobnego do ku**sa. ludzie weźcie się ogarnijcie bo to jest żałosne.

ludzi a czy to nie znaczy że nie można mieć takiego okna? każdy kształt coś oznacza to też jest wiocha? jakoś kiedyś mogły być podobne kształty i nikt nie zwracał na to uwagi a teraz wszędzie gdzie się jest tylko szukają czegoś podobnego do ku**sa. ludzie weźcie się ogarnijcie bo to jest żałosne.

0

Zglos komentarz

P
pan.radoslaf 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Głodnemu chleb na myśli

0

Zglos komentarz

K
14 lat temu

Głodny głodnemu wypomni

0

Zglos komentarz

T
TicTac189 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wskoczył głodny do głodnego, jak Filip w konopie

0

Zglos komentarz

R
routen 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A na pierwszy rzut oka myślałem,że to w kościele jest.

0

Zglos komentarz

P
pierd33 🌟 Padawan
14 lat temu

Ja też własnie xD

0

Zglos komentarz

R
RevanlLegoras 🏹 Łowca
14 lat temu

Chyba każdy! :D haha! Wymiata to okno :D

0

Zglos komentarz

F
Frytush 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jakiś ch... tam pewnie mieszka :)

0

Zglos komentarz

D
Danger_Girl 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Ch*jowe okna ..

0

Zglos komentarz

A
Adix 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Może i okna trochę chu*owe, ale trzeba przyznać,że ogólnie wystrój ciekawy ;D

0

Zglos komentarz

B
blachej 💩 JP 100%
14 lat temu

pewnie na plebani.. ;p

0

Zglos komentarz

K
14 lat temu

gdzie tutaj wiocha jest?

0

Zglos komentarz

W
wiedxma 😏 Szyderca
14 lat temu

ja tez nie widze wiochy

0

Zglos komentarz

D
darkdreamer 🎖️ Snajper
14 lat temu

Na pierwszy rzut oka myślałam że to kościół jest. ;P

0

Zglos komentarz

K
Kroko87 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bardziej hu**** drzwi ;>

0

Zglos komentarz

W
wrona891 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zaproś na randkę tam pannę to powie TY ZAWSZE TYLKO O JEDNYM:D

0

Zglos komentarz

J
Justaa_Sebaa 💩 JP 100%
14 lat temu

Hehe takie pomyślne to ! ;)

0

Zglos komentarz

K
karolaaajna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

normalne okna .. ale jka ktoś mysli tylko o jednym .. to odrazu ma swoje nieczyste wyobrazenia ;)

0

Zglos komentarz

B
BlackHare 😏 Szyderca
14 lat temu

Tak to jest jak się komuś wszystko tylko z jednym kojarzy ;)

0

Zglos komentarz

L
LepszyMaysterek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Plebania. Na bank!

0

Zglos komentarz

G
glacjan 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zeby nie meble to pomyslal bym ze to kosciol...

0

Zglos komentarz

K
katecat1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bo to jest/był kościół. Jest nowy trend- urządzanie mieszkań w byłych obiektach sakralnych, coś jak lofty z fabryk.

0

Zglos komentarz

M
majaxd 💩 JP 100%
14 lat temu

Hahahahahhahahha ;D

0

Zglos komentarz

L
likessch 💩 JP 100%
14 lat temu

xD . No, trochę jak kościół na pierwszy rzut oka, bez kitu, tylko te piękne okno nie pasuje .

0

Zglos komentarz

Reklama