Reklama
Reklama

Komentarze

3
C
cardi 🌾 Wieśniak
10 lat temu

nie widziałeś a pieprzysz - dureń jesteś...program super.

0

Zglos komentarz

C
ClintEastwood 🌟 Padawan
10 lat temu

Gratuluję wyboru programów TV, pewnie zwolennik wszystkich programów "Gwiazd z czymkolwiek"

0

Zglos komentarz

P
pablo_2015 🎖️ Snajper
10 lat temu

cardi~: Ty ta na poważnie czy dla jaj...

0

Zglos komentarz

B
baltazar20 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Druga seria "gwiazdy w prosektorium".

0

Zglos komentarz

C
ClintEastwood 🌟 Padawan
10 lat temu

Trzecia "Gwiazdy w zaświatach".

0

Zglos komentarz

D
dinxik 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Nie następne będzie gwiazdy sikają na odległość

0

Zglos komentarz

J
ja1ja 🏹 Łowca
10 lat temu

Głupie, ale i tak ludzie będą oglądać i rozmawiać o tym.

0

Zglos komentarz

Reklama