Reklama
Wiem że tego było sporo ostatnio ale

Wiem że tego było sporo ostatnio ale

przez [Usunięty użytkownik] — 10 lat temu
14

Zglos post

Reklama

Komentarze

10
K
KSUT 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

hahahahahah ;) ++++++

0

Zglos komentarz

R
Ravca 🌾 Wieśniak
10 lat temu

komunoholik :))))))

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Największa wiocha to wasz refleks gimbusy. Sprawa z chorobą filipińską była na topie z dekadę temu, a wy nagle się obudziliście.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

A ja jestem ciekawy czy kaczor będzie płacić bykowe?

0

Zglos komentarz

P
piotrek2015new 😏 Szyderca
10 lat temu

Kaczor będzie płacił drobiowe XD

0

Zglos komentarz

B
10 lat temu

Kaczor już teraz bierze 500 zł na każde 30 dziecko,a jeszcze się ich nie dorobił..hihihihihihi

0

Zglos komentarz

L
LeSaux 🏹 Łowca
10 lat temu

Jaki ten portalik jest przewidywalny.

0

Zglos komentarz

N
nexus4610 🌾 Wieśniak
10 lat temu

ale go**o hehe

0

Zglos komentarz

J
Jaham 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Stare, odgrzewane kotlety smakują tylko chorym podniebieniom.

0

Zglos komentarz

Z
zygmunt1952 🎖️ Snajper
10 lat temu

No a gdzie tu jakikolwiek sens?

0

Zglos komentarz

M
max1959 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Wiocha to umieszczanie takich treści tutaj.

0

Zglos komentarz

Z
zajcew26 🏹 Łowca
10 lat temu

Tak czy inaczej memy z Kwachem są jednymi z lepszych w necie. Zawsze można się pośmiać hehe

0

Zglos komentarz

Q
Qba_866 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

De**lne wstawki zawsze śmieszyły tylko de**li.

0

Zglos komentarz

Z
zajcew26 🏹 Łowca
10 lat temu

Twój komentarz niestety dla Ciebie segreguje Cię razem z papierem, szkłem i zmieszanymi. Śm**ć. P.S.

0

Zglos komentarz

Reklama