Reklama
Reklama

Komentarze

17
A
10 lat temu

pewnie to wycieraczka jakiegoś patrioty przecież lemingi maja różowe godło.

0

Zglos komentarz

J
janmarian 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jak bez korony to kuj mu w pierze... A po "dywanowym charakterze" można przypuszczać że to właśnie relikt PRLu oni lubowali się w takich...Pewnie UBek albo Inny "starosta"

0

Zglos komentarz

M
mirolek 🌾 Wieśniak
10 lat temu

W Pradze jest fontanna, paru kolesi sika na flagę Czech

0

Zglos komentarz

I
ikoeri 🌾 Wieśniak
10 lat temu

W Anglii to standard i nikt nie robi z tego halo!

0

Zglos komentarz

P
pingwin15 🌾 Wieśniak
10 lat temu

kto świadomie w ramach patriotyzmu oszukuje i składa bezpodstawne i wymyślone puste obietnice dla własnych korzyści, zawiera nie opłacalne zobowiązania dla Państwa Polskiego i jego obywateli podlega karze ....... Rządzenie naszym krajem to szopka. Więc o jakim znieważeniu mowa? PO PIS od 10 lat. W C...

kto świadomie w ramach patriotyzmu oszukuje i składa bezpodstawne i wymyślone puste obietnice dla własnych korzyści, zawiera nie opłacalne zobowiązania dla Państwa Polskiego i jego obywateli podlega karze ....... Rządzenie naszym krajem to szopka. Więc o jakim znieważeniu mowa? PO PIS od 10 lat. W Czasie wojennym za to co na górze groziła by śmierć. Dzisiaj nie ma flagi, nie ma godła a Patriotyzm nie istnieje

0

Zglos komentarz

P
pingwin15 🌾 Wieśniak
10 lat temu

kto świadomie w ramach patriotyzmu oszukuje i składa bezpodstawne i wymyślone puste obietnice dla własnych korzyści, zawiera nie opłacalne zobowiązania dla Państwa Polskiego i jego obywateli podlega karze ....... Rządzenie naszym krajem to szopka. Więc o jakim znieważeniu mowa? PO PIS od 10 lat. W C...

kto świadomie w ramach patriotyzmu oszukuje i składa bezpodstawne i wymyślone puste obietnice dla własnych korzyści, zawiera nie opłacalne zobowiązania dla Państwa Polskiego i jego obywateli podlega karze ....... Rządzenie naszym krajem to szopka. Więc o jakim znieważeniu mowa? PO PIS od 10 lat. W Czasie wojennym za to co na górze groziła by śmierć. Dzisiaj nie ma flagi, nie ma godła a Patriotyzm nie istnieje

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
10 lat temu

Nie dotyczy starego kłapciucha.

0

Zglos komentarz

A
10 lat temu

ale nikt nie wpadl na to ze to moze byc godlo z lat 1952-1990?

0

Zglos komentarz

H
hatson 😏 Szyderca
10 lat temu

Przy okazji roznych imprez sportowych, zawsze sie zastanawiam, czy te mazanie nazw miast, firm lub innych reklam na fladze, nie podlega wlasnie pod ten paragraf. Jakos nie widzialem, zeby kibice z innych krajow, pisali cos na swoich narodowych flagach.

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Pewnie czytelnik GW lub milosnik"wojewodzkiego"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

A może czytelnik wymiocin 'uszatego'?

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
10 lat temu

GW, Uszaty, Wojewódzki, przecież to wszystko jeden g**j!

0

Zglos komentarz

D
Dunger1 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Wstyd... Jak bym ja to zobaczył wiedział bym jak nawrócić kr***na.Jeśli perswazja nie działa należy użyć bardziej drastycznych środków...

0

Zglos komentarz

M
men1673 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Takie samo poszanowanie Panstwa polskiego iak i Polska szanuje Polakow i tak dobrze ze papieru do d**y z tego nie zrobil

0

Zglos komentarz

R
RONIN_2007 😏 Szyderca
10 lat temu

Taki czy siaki to Orzeł Biały -godło waszego kraju i należy mu sie Szacunek,chyba że wasze godło to gwiazda dawida na białym tle

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

A może to akurat komunistyczny bez korony, czyli nie godło, a wręcz wart pogardy symbol radzieckiej okupacji? Przecież cała państwowość polska tamtego okresu tego zło wcielone o którym nie wolno wspominać. Każdy kto o tamtą Polskę i jej rozwój zabiegał to komuch, wart jedynie suchej gałęzi zdrajca.

A może to akurat komunistyczny bez korony, czyli nie godło, a wręcz wart pogardy symbol radzieckiej okupacji? Przecież cała państwowość polska tamtego okresu tego zło wcielone o którym nie wolno wspominać. Każdy kto o tamtą Polskę i jej rozwój zabiegał to komuch, wart jedynie suchej gałęzi zdrajca.

0

Zglos komentarz

A
awika 🌾 Wieśniak
10 lat temu

największą wiochą jest tytuł;) areszt jest środkiem zapobiegawczym a ograniczenie wolności to kara polegająca na świadczeniu pracy społecznej w określonym wymiarze godzin w skali miesiąca...

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
10 lat temu

Gwaltu rety...skandal dla narodowcow. Czas kogos pobic.

0

Zglos komentarz

K
Kinomarek 🏹 Łowca
10 lat temu

pewnie kolega donalda z pułtuska

0

Zglos komentarz

Reklama