Reklama
Spotkanie ofiar księży pedofilów w Poznaniu

Spotkanie ofiar księży pe****lów w Poznaniu

przez [Usunięty użytkownik] — 10 lat temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
V
vacarius 🏆 Master
10 lat temu

Ofiary księży pe****lii na ogół są tak indoktrynowani ze boją się cokolwiek powiedzieć na komisariacie o molestowaniu bo atakowaliby kościół w który wierzą. A na takich spotkaniach zapewne tylko ich tym bardziej przekonują aby nie zgłaszać niczego na policje. Wciskają im kit ze trzeba wybaczyć hahah...

Ofiary księży pe****lii na ogół są tak indoktrynowani ze boją się cokolwiek powiedzieć na komisariacie o molestowaniu bo atakowaliby kościół w który wierzą. A na takich spotkaniach zapewne tylko ich tym bardziej przekonują aby nie zgłaszać niczego na policje. Wciskają im kit ze trzeba wybaczyć hahah.

0

Zglos komentarz

P
pe_ka_0 🌾 Wieśniak
10 lat temu

A tak, słuchałem radia i to najwyraźniej było najważniejsze spotkanie dnia. Dla ofiar zwykłych pe****li zjazdu nie było, bo nie mieliby ich gdzie pomieścić...

0

Zglos komentarz

Reklama