Reklama
Słyszałem, że założyli komitet i rozdają oporniki

Słyszałem, że założyli komitet i rozdają oporniki

przez KSUT — 10 lat temu
19

Zglos post

Reklama

Komentarze

13
U
urocza80 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Od lewej:sewen,majoreo(czy jak mu tam),maxicoveri,jurek.Oni będą stawiać opór dyktaturze PIS-u:)

0

Zglos komentarz

K
KSUT 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Mniejszość, może robić co chce, najważniejsze teraz "uzdrowienie" medialne, bo nie da się słuchać wiadomości.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Ja bym odwrócił kolejność ale się zgadzam co do reszty :D

0

Zglos komentarz

B
bigszu99 🎖️ Snajper
10 lat temu

Te dwa to nie oporniki, to zwykłe tranzystory - 2 nóżki dłuższe i 1 krótka po środku.;)

0

Zglos komentarz

A
ASY37 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Rezystor (zwany potocznie opornikiem) to zacny element elektryczny, bez którego nie istniałaby współczesna elektronika. W odróżnieniu od typów przedstawionych na zdjęciu jest coś niesamowicie POŻYTECZNEGO. Bez nich świat będzie spokojnie istniał dalej, bez rezystora NIE.

0

Zglos komentarz

P
pito 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Kto to przetłumaczy?

0

Zglos komentarz

A
Anonim
10 lat temu

jak byś nie był taki smarkaty, to byś wiedział: vive la RESISTANCE

0

Zglos komentarz

K
KSUT 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

Ruch oporu, wystarczy, ale tylko pogratulować 25 lat wolności! Ciekawe do kogo trafi ich przekaz, chyba do...?

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
10 lat temu

Nie uczyli Cie historii w gimnazjum ? Jak Jaruzelski stan wojenny wprowadził to Polacy zaczeli masowo oporniki nosić. Taki symbol oporu.

0

Zglos komentarz

B
bystry_kaziu 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Dla gimbazy wyjaśnię że Jaruzelski to ten gość co mu świeczki z okazji urodzin 13 grudnia zapalaliście :)

0

Zglos komentarz

K
KSUT 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

To mogę tylko Panu pogratulować 25 lat wolności! Bo jak ja się interesuję historią, to o opornikach nie słyszałem. Przykro mi, że ten "system" stworzył taką sytuację. Bravo Ja, aż mi głupio. Mimo młodego wieku, takie coś. Smutno mi z tego powodu i jeszcze większa złość na tych "oszoło...

To mogę tylko Panu pogratulować 25 lat wolności! Bo jak ja się interesuję historią, to o opornikach nie słyszałem. Przykro mi, że ten "system" stworzył taką sytuację. Bravo Ja, aż mi głupio. Mimo młodego wieku, takie coś. Smutno mi z tego powodu i jeszcze większa złość na tych "oszołomów"!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Widzę wznawiają Love Parade :D

0

Zglos komentarz

B
bluecont 🏹 Łowca
10 lat temu

Dorzucić do nich maxijurka, sewenupka i resztę lewaków to będzie rozbudowany układ scalony, a nie jakiś tam opornik :)

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
10 lat temu

to tylko układ poje.ów nie scalony bo ten jest potrzebny

0

Zglos komentarz

A
andkoj 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Wstyd tak publicznie w podartych rajstopach chodzić!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 lat temu

Palikot i Kalisz ze swoimi dziewczynami.

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
10 lat temu

PaliKOD i gruby Rycho

0

Zglos komentarz

M
magda713 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Palic**j i Rysiek Ci**a Kalisz para błaznów znów zajmuje się najważniejszymi sprawami w Polsce [ świrami ]

0

Zglos komentarz

M
Marmur87 🎖️ Snajper
10 lat temu

Litości. Ci co prawda mają więcej wspólnego z poprzednim ustrojem niż z jego przemianami i używanie oporników jest wręcz szczytem cynizmu, niemniej opornik w klapie był w czasie stanu wojennego symbolem oporu przeciw władzy. Nosiło się go bo za odznakę Solidarności można było iść siedzieć, natomiast...

Litości. Ci co prawda mają więcej wspólnego z poprzednim ustrojem niż z jego przemianami i używanie oporników jest wręcz szczytem cynizmu, niemniej opornik w klapie był w czasie stanu wojennego symbolem oporu przeciw władzy. Nosiło się go bo za odznakę Solidarności można było iść siedzieć, natomiast nikt nie mógł ci nic zrobić za noszenie opornika jako ozdoby. Tyle z historii.

0

Zglos komentarz

Reklama