Reklama
Reklama

Komentarze

4
A
Aramish 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jak nieświeży jest ten news? Jeśli się nie mylę - to tak było, póki OŚ Czajka nie przejęła ścieków z lewego brzegu (kolektor pod dnem Wisły). A to było chyba 3 lata temu?

0

Zglos komentarz

R
Ramzes78 🌟 Padawan
10 lat temu

Wczoraj był o tym reportaż,ponieważ ponownie zaczęli zrzucać ścieki bezpośrednio do Wisły.

0

Zglos komentarz

L
lukashgl 🎯 Wyjadacz
10 lat temu

autor tego filmy musi byc mega wiesniakiem....

0

Zglos komentarz

K
klaus28 🌾 Wieśniak
10 lat temu

skad tyle kamieni w wisle w W?

0

Zglos komentarz

J
jay1965 🌾 Wieśniak
10 lat temu

a ja mylalem ze kolejne dziecko uchodzcow znalezione na plazy

0

Zglos komentarz

Reklama